سی دی دریا

كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی

كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی

سی دی دریا: صندوق نوآوری و شكوفایی رویداد كمپ مالكیت فكری تا تجاری سازی را برای شركتهای دانش بنیان، استرات آپها، صندوق های پژوهش و فناوری و... برگزار می نماید.به گزارش سی دی دریا به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق علاوه بر نقش حمایتی در ثبت اختراعات داخل و خارج از کشور با هدف آموزش و ترویج مفاهیم مرتبط در بین شرکت های دانش بنیان، مبادرت به برگزاری سلسله کمپ های مالکیت فکری کرده است.
اولین ماژول «کمپ مالکیت فکری تا تجاری سازی» با تمرکز بر اختراعات با همکاری کانون پتنت ایران در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می شود.
جامعه مخاطب این دوره شرکت های دانش بنیان، شتابدهنده های دانش بنیان، صندوق های پژوهش و فناوری، شرکت های خلاق و فناور است. در این دوره علاوه بر آشنایی با اقسام مالکیت فکری و شرایط حفاظت، ضرورت مدیریت دارایی های فکری، استراتژی های جستجو، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، پیمان همکاری ثبت اختراع (PCT)، حفاظت از اختراعات در اداره ثبت اختراعات آمریکا (USPTO)، دعاوی حقوقی و پیگیری نقض حق اختراع بیان خواهد شد.
به منظور حفظ پروتکل های بهداشتی در دوران شیوع کرونا، ظرفیت این کمپ محدود است و همین طور امکان حضور در دوره به صورت مجازی نیز فراهم گشته است.


منبع:

1399/03/19
10:19:55
5.0 / 5
1966
تگهای خبر: فناوری , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا