سی دی دریا

بالاترین های رویداد جایزه جوانه

بالاترین های رویداد جایزه جوانه

سی دی دریا: با به انتها رسیدن نخستین رویداد جایزه جوانه در پردیس کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس، بالاترین تیم ها معرفی گشتند.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، نخستین رویداد استارت آپی جایزه "جوانه" با محوریت متابولیت های گیاهی و گیاهان دارویی و کاربرد آنها، بمنظور آشنایی بیشتر دانشجویان با فضای کسب وکار دانش بنیان به همت واحد انجمن های علمی دانشجویی پردیس کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس و مشارکت انجمن علمی ژنتیک و به نژادی گیاهی انجام شد.
در این رویداد، دانشجویان در ۱۱ گروه بصورت عملی با مباحث کار تیمی شامل نحوه طراحی پلن کاری و پیاده سازی آن روی بوم های کسب وکار و نحوه ارائه مناسب کوتاه مدت(Elevator pitch) آشنا شدند.
ارائه ایده ها از طرف دانشجویان در حضور داوران از دیگر بخش های این رویداد بوده که پروسه داوری این رویداد توسط اعضای هیأت علمی متخصص از گروههای مهندسی باغبانی، ژنتیک و به نژادی گیاهی، بیوتکنولوژی کشاورزی و صنایع غذایی صورت گرفت.
تیم ­های برگزیده اول تا سوم به شرح زیر است:
تیم اول: شهاب مفیدی و پریسا جاریانی از دانشگاه تهران با ایده "استفاده از روش های نوین بیولوژی در تولید لاستیک طبیعی به عنوان یک متابولیت ثانویه باارزش از منابع گیاهی"
تیم دوم: کریم فرمان پور و علی رضایی از پردیس کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس با ایده "تولید تخمیری برخی ترکیبات بوسیله مهندسی زیستی"
تیم سوم: هانیه باقری کیا، عادیه انور، بهاره فتان، فریبا مرسلی و زینب پروینی از پردیس کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس با ایده "افزایش زنده مانی پروبیوتیک ها با بهره گیری از صمغ های گیاهی در مواد غذایی"
منبع:

1401/11/08
11:39:16
0.0 / 5
215
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
سی دس دریا