سی دی دریا
در رویداد خودروهای آینده ؛

رونمائی از خودروی متصل به اینترنت

رونمائی از خودروی متصل به اینترنت

به گزارش سی دی دریا، رویداد خودرو های آینده به مدت دو روز در یک خودروسازی ایرانی برگزار می گردد و مقرر است یک خودروی متصل رونمایی شود.


به گزارش سی دی دریا به نقل از مهر، گروه توسعه تکنولوژی های جدید خودرویی ستاد توسعه فناوری های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی با همکاری مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع یک خودروساز ایرانی «رویداد فناورانه خودرو های آینده» را در تاریخ ۲۵ و ۲۶ مهر ماه برگزار می نماید.
این رویداد با هدف بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های شرکتهای دانش بنیان در ارتقا صنعت خودرو، نفوذ فناوری و توان علمی، تخصصی و فنی نخبگان، صنایع توانمند در حوزه های خودرو های برقی و هیبریدی، خودرو های متصل، زیرساخت ها و تجهیزات، تست و آزمون به مدت دو روز در محل مرکز تحقیقات و نوآوری یک خودروساز ایرانی برگزار می گردد.
در این رویداد ۳۰ شرکت دانش بنیان حضور دارند و جلسات D۲B و انجام مذاکرات عقد تفاهمنامه ها و قراردادها برگزار می گردد. همینطور نیازهای فناورانه صنایع خودروسازی هم با حضور شرکتهای دانش بنیان عرضه خواهد شد.
ارائه توانمندی شرکتهای دانش بنیان و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای این شرکتهای فعال در صنعت خودرو از دیگر برنامه های پیشبینی شده در این رویداد به حساب می آید.
بر اساس اعلام گروه خودروسازی مقرر است یک خودروی متصل که فناوری اتصال آن حاصل دستاورد محققان کشور است رونمایی شود.
این رویداد با همکاری یک شرکت خودروسازی و یک اپراتور تلفن همراه برگزار می شود.
خودروی متصل ماشینی است که به اینترنت دسترسی دارد و معمولا به یک شبکه بی سیم محلی هم مجهز است. ماشین با به اشتراک گذاری دسترسی اینترنت با دستگاههای دیگر در داخل و خارج از خودرو ارتباط برقرار کند. همینطور خودرو دارای تکنولوژی های ویژه ای است که به اینترنت یا شبکه بی سیم وصل شده و مزایای بیشتری را برای راننده فراهم می آورد.

1401/07/20
16:44:34
0.0 / 5
453
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سی دس دریا