سی دی دریا

ایرانسل روی پله نهایی ورود به بازار سرمایه

ایرانسل روی پله نهایی ورود به بازار سرمایه

سی دی دریا: مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، با استقبال از پیوستن ایرانسل به جمع شرکت های بورسی، بر آمادگی این شرکت برای تسهیل در انجام فرایندهای مقدماتی ورود ایرانسل به بورس، تاکید کرد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از روابط عمومی ایرانسل، دکتر محمود گودرزی مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران، روز گذشته ۲۰ تیرماه، به همراه برخی از مدیران این شرکت، از ساختمان مرکزی ایرانسل بازدید و با دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و تعدادی از مدیران ایرانسل، گفت و گو کرد. گودرزی با اعلان اینکه پیوستن ایرانسل، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حوزه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات، به بورس را باید به فال نیک گرفت، حضور ایرانسل در بازار سرمایه را سبب پویایی بورس کشور عنوان نمود. وی ادامه داد: شرکت بورس آماده است تا تمامی امکانات خودرا برای تسهیل و انجام هر چه سریعتر فرایندهای پذیرش ایرانسل در بورس، به کار گیرد.
مدیرعامل ایرانسل نیز در این دیدار، با بیان تاریخچه ای از شکل گیری ایرانسل و وضعیت حال حاضر نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، گزارشی از وضعیت فرایندهای انجام شده در راه پیوستن ایرانسل به بورس را تشریح نمود. عباسی آرند، با اعلان اینکه حضور شرکت های فناور و کسب وکارهای دانش بنیان در بورس، سبب عمق بخشی و رونق هر چه بیشتر این حوزه و توسعه ی اشتغال زایی دانش بنیان است، خواهان هم افزایی برای مساعدت با تقویت فرایندهای تامین مالی در بورس مطابق با استانداردهای جهانی، با هدف تشویق شرکتها و سرمایه گذاران خارجی برای ورود به این عرصه شد. در این دیدار، همین طور نقشه‌ی راه ورود ایرانسل به بورس، به مدیرعامل بورس تهران ارائه و جزییات آن، مطرح و قرار شد بعد از انجام فرایندهای مقدماتی، در نیمه‌ی نخست امسال، بررسی ها برای انجام فاز پذیرش ایرانسل در بورس شروع شود. ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، اکنون درحال درنوردیدن فرایندهای مقدماتی برای ورود به بورس تهران است.


منبع:

1401/04/21
23:21:59
0.0 / 5
558
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
سی دس دریا