سی دی دریا

پیام تبریک شرکت مخابرات ایران در پی رای اعتماد به وزیر ارتباطات

پیام تبریک شرکت مخابرات ایران در پی رای اعتماد به وزیر ارتباطات

سی دی دریا: شرکت مخابرات ایران به مناسبت گرفتن رأی اعتماد دکتر عیسی زارع پور از مجلس شورای اسلامی، پیام تبریکی صادر کرد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، متن این پیام بدین شرح است؛ جناب آقای دکتر عیسی زارع پور

با سلام و احترام خدا را سپاس که در این برهه از زمان، جوانی متخصص و انقلابی، توانست رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی را کسب کند تا بار دیگر بارقه اشتیاق برای تلاش جهادی، در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات شروع و فرصت خدمت گزاری صادقانه برمبنای عدالت ارتباطی برقرار شود. شرکت مخابرات ایران بعنوان بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور، این رأی اعتماد را فصلی نو و به دور از دید های انحصاری می داند. امید است جنابعالی، بعنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مثلث خدمت را با بهره بردن از جوانان، متخصصان و افراد صاحب تجربه فراهم آورید تا در این عرصه، مسیر پیشرفت ایران اسلامی پر شتاب تر شود. بی گمان این رای اعتماد، خود از اعتماد ملتی بزرگ سخن می گوید که ارتباطات سریع، باکیفیت و همگام با پیشرفت های تکنولوژی جهانی، از مطالبات آن هاست. شرکت مخابرات ایران با بیان تبریکات صمیمانه، آمادگی خودرا برای همکاری بیش از پیش با جنابعالی اعلام می دارد. امید است در سایه الطاف الهی در تحقق رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری و پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید.


منبع:

1400/06/08
10:04:09
0.0 / 5
831
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا