سی دی دریا

تكنولوژی جدید امكان صحبت كردن مربی با شناگر را در زیر آب ممكن كرد

تكنولوژی جدید امكان صحبت كردن مربی با شناگر را در زیر آب ممكن كرد

سی دی دریا: مربیان شنا معمولاً نمی توانند دستورات خودرا در حین تمرین به شناگران منتقل کنند، برای اینکه سر آنها در زیر آب است. اما یک تکنولوژی جدید این مشکل را حل می کند.به گزارش سی دی دریا به نقل از نیواطلس، شرکتی در مولداوی به نام سیمپالز سیستم جدیدی به نام Sonr ابداع کرده که می تواند دستورات مربی را بطور یک طرفه بوسیله امواج رادیوی به گوش شناگر برساند.
این سیستم توسط شناگری به نام دیمیتری ولوشین طراحی شده که در شرکت سیمپالز نیز سرمایه گزاری نموده است. این سیستم دارای دو بخش است. یکی تاکی واکی که توسط مربی در دست گرفته شده و دیگری یک گیرنده ضد آب که بر روی سر شناگر بسته می شود.
گیرنده دوم به شکلی طراحی شده که در صورت جدا شدن از شناگر بر روی آب باقی بماند و می توان آنرا زیر کلاه شنا پوشید یا آنرا به بند عینک وصل کرد. صدای مربی بوسیله تاکی واکی بصورت بی سیم به گوش شناگر می رسد. برد این سیستم ۳۰۰ متر است که برای استخرهای شنا کافی است. سیگنال های رادیویی همین طور تا یک متر زیر آب را نیز پوشش می دهند.
از طریق این سیستم می توان در آن واحد با حداکثر ۳۰ شناگر صحبت کرد. فروش این محصول از سه ماه دیگر شروع می شود و قیمت آن ۱۴۹ دلار است.


منبع:

1400/02/29
12:04:08
0.0 / 5
502
تگهای خبر: فروش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا