سی دی دریا

دومین جشنواره دین و فضای مجازی

دومین جشنواره دین و فضای مجازی

به گزارش سی دی دریا دومین جشنواره دین و فضای مجازی با مبحث زندگی مؤمنانه در فضای مجازی توسط دفتر مطالعات اسلامی و ارتباطات حوزوی پژوهشگاه فضای مجازی برگزار می گردد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از مهر، این جشنواره با مبحث آیات و روایات در رابطه با فضای مجازی از امروز شروع به کار کرد و تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد. دومین جشنواره دین و فضای مجازی در محورهای زیر در حال برگزاری است: - زندگی مؤمنانه در شبکه های اجتماعی - زندگی مؤمنانه و بازی های کامپیوتری - هویت مؤمنانه در فضای مجازی - محتوای مؤمنانه در فضای مجازی - کسب و کار مؤمنانه در فضای مجازی - آموزش و یادگیری مؤمنانه درفضای مجازی - مصرف مؤمنانه در فضای مجازی - نظارت مؤمنانه بر فضای مجازی - اینترنت اشیاء در خدمت زندگی مؤمنانه - زندگی مؤمنانه و هوش مصنوعی - فناوری های مؤمنانه - نرم افزارهای مؤمنانه - جستجوها و جستجوگرهای مؤمنانه
بعد از داوری آثار عرضه شده به این جشنواره توسط هیأت داوران، به نفرات برتر هدایایی اعطا می شود. جوایز جشنواره شامل نفر اول ۵ میلیون تومان، نفر دوم ۳ میلیون تومان، نفر سوم ۲ میلیون تومان و نفرات برگزیده (چهارم تا دهم) هر کدام ۱ میلیون تومان می شود. پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت ارسال آثار خود به بخش «جشنواره زندگی مؤمنانه» به وبگاه پژوهشگاه فضای مجازی رجوع کنند.


منبع:

1399/07/25
15:32:19
5.0 / 5
967
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا