سی دی دریا

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

اطلاعات تازه از سومین گوشی تاشوی سامسونگ

سی دی دریا: سامسونگ در كوشش برای تولید سومین گوشی خود با نمایشگر تاشو به نام گلكسی زد فلد 3 بوده و مقرر است تغییراتی بر روی نمایشگر و لولای این گوشی ایجاد شود.به گزارش سی دی دریا به نقل از اسلش گیر، پس از برخی نارضایتی ها در مورد کیفیت پایین نمایشگر گلکسی زد فلد یک و دو حالا مقرر است نمایشگر گلکسی فلد ۳ انعطاف و استواری بیشتری پیدا کند.
افزایش عمر لولای نمایشگر این گوشی و نیز بزرگ تر شدن قاب محافظ خارجی کل نمایشگر همچون مزایای گلکسی زد فلد ۳ خواهد بود. همین طور برای جلوگیری از لطمه دیدن این گوشی به سبب بازماندن یا نیمه بازماندن لولای آن مقرر است یک نوار درخشان ال ای دی به زیر لولای مذکور اضافه شود.
با این کار در صورت درست بسته نشدن لولا یا باز ماندن آن به مدت طولانی بدون استفاده از گوشی، نوار رنگی ال ای دی روشن شده و از این طریق به کاربر هشدار داده می شود تا گوشی را ببندد تا از لطمه دیدن نمایشگر آن و خش افتادن بر روی آن جلوگیری شود.
انتظار می رود با اعمال این تغییرات و نیز به روزرسانی سخت افزاری گلکسی زد فلد ۳ بر قیمت آن افزوده شود. اما هنوز معین نیست این گوشی با چه قیمتی به بازار می آید. گوشی مذکور احتمالاً از قلم هوشمند اس پن نیز پشتیبانی می کند.


منبع:

1399/07/19
10:34:02
5.0 / 5
1018
تگهای خبر: كیفیت , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا