سی دی دریا

به روزرسانی پلی استور گوگل برای مقابله با فریب كاربران

به روزرسانی پلی استور گوگل برای مقابله با فریب كاربران

گوگل تغییراتی را در ظاهر و سیاست گذاری های پلی استور خود بوجود آورده تا کاربران درک بهتری از کارکردها و امکانات هر برنامه پیدا کنند.به گزارش سی دی دریا به نقل از ورج، نمایش لیست برنامه های متعدد در پلی استور تاکنون چندان دقیق و منطبق بر خواست کاربران در زمان جستجوی آنها نبوده و همین مسئله سبب شده تا در خیلی از اوقات ابتدا برنامه هایی در معرض دید کاربران قرار گیرند که چندان ارتباطی با نیاز آنها نداشته اند.
از همین رو گوگل تغییراتی را در پلی استور بوجود آورده تا تصاویر و ویدیوهای بیشتری برای تشریح کارکردها و امکانات هر برنامه در معرض دید کاربران قرار بگیرد و آنها کاملاً متوجه شوند هر برنامه برای چه اقداماتی مفید می باشد.
قرار است این به روزرسانی پلی استور تا نیمه دوم سال ۲۰۲۱ صورت گیرد و عناوین، آیکون ها و شرح هر برنامه هم با جزئیات بیشتری در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.
همچنین سیاست های گوگل در زمینه درج متادیتای هر برنامه سختگیرانه تر خواهد بود تا توسعه دهندگان برنامه های مختلف از استفاده از متادیتای فریبنده و دروغین در مورد اپلیکیشن های خود خودداری کرده و کاربران را فریب ندهند.
استفاده از حروف بزرگ برای درج متادیتا مجاز نخواهد بود مگر آنکه کلیدواژه در ارتباط با نام یک شرکت باشد. همینطور استفاده از ایموجی هم ممنوع می باشد و همینطور نمی توان از اصطلاحاتی مانند الان دانلود کنید هم استفاده نمود.


منبع:

1400/02/11
18:04:11
0.0 / 5
596
تگهای خبر: اپلیكیشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا