سی دی دریا

شبكه فناوری و نوآوری در سیستان و بلوچستان به وجود آمد

شبكه فناوری و نوآوری در سیستان و بلوچستان به وجود آمد

سی دی دریا: مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان از راه اندازی شبکه های فناوری و نوآوری برای توسعه متوازن زیست بوم نوآوری در سیستان و بلوچستان آگاهی داد.به گزارش سی دی دریا به نقل از معاونت علمی و فناوری، فرید شاهمرادی اظهار داشت: امسال باتوجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، امکان برگزاری نمایشگاه های حضوری در هفته پژوهش مقدور نشد. بر این اساس در امتداد تبدیل تهدید به فرصت ایده ایجاد نمایشگاه مجازی دائمی و همین طور شبکه فناوری و نوآوری استان سیستان و بلوچستان اجرائی شد.
مدیر فن بازار منطقه ای سیستان و بلوچستان افزود: در شبکه فناوری و نوآوری سیستان و بلوچستان که توسط فن بازار به وجود آمده است، تمام شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و بازیگران زیست بوم نوآوری استان این فرصت را پیدا می کنند تا نیازهای فناورانه، طرح های پژوهشی، فرصت های کارآفرینی و سرمایه گذاری خودرا عرضه کنند و پاسخ های مناسب دریافت نمایند.
شاهمرادی اظهار داشت: هم اکنون ۳۰ طرح سرمایه گذاری برمبنای اولویت ها، مزیت های استان و هر شهرستان در قالب این نمایشگاه و شبکه دائمی عرضه شده است. همین طور فن بازار منطقه ای استان سیستان و بلوچستان موفق شده است تا ۱۵ عرضه و تقاضای فناوری را مدیریت کند. این ۱۵ مورد در دید عموم قرار گرفته است تا شرکت های توانمند برمبنای نیاز خود به آن پاسخ دهند.
وی در ادامه ضمن توضیح برنامه های مختلف شبکه فن بازار در سراسر کشور اظهار داشت: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و نهادهایی مانند وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، برنامه های نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار در سراسر کشور اجرا شده است، امیدوار هستیم، روند رشد بیش از پیش زیست بوم نوآوری کشور در این منطقه همچنان رو به رشد و در حال ترقی باشد.

1399/09/16
12:52:35
5.0 / 5
541
تگهای خبر: شبكه , فناوری , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سی دس دریا