سی دی دریا

فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوكز

فراخوان طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوكز

سی دی دریا: فراخوان حل نیاز تحقیقاتی در زمینه طراحی و ساخت گجت غیرتهاجمی اندازه گیری گلوكز منتشر گردید.به گزارش سی دی دریا به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی بمنظور تقویت توان توسعه فناوری شرکت های دانش بنیان با رویکرد نوآوری باز و همکاری فناورانه، خدمت جدیدی را طراحی نموده است که از این طریق نیازهای تحقیقاتی و فناورانه شرکت های دانش بنیان و بعد از آن گروه های پژوهشی و فناور توانمند برای اجرای طرح های تحقیقاتی و توسعه فناوری های مورد نیاز این شرکت ها را شناسایی می کند.
در صورت توافق پروپوزال دهنده منتخب (مجری تحقیق) و شرکت دانش بنیان (متقاضی تحقیق) قرارداد سه جانبه ای بین «صندوق»، «متقاضی» و «مجری» منعقد خواهد شد که صندوق نوآوری و شکوفایی در چارچوب این قرارداد تا ۷۰ درصد از هزینه اجرای تحقیقات را به شکل بلاعوض به متقاضی پرداخت خواهدنمود. این مبلغ بطور مرحله ای و متناسب با پیشرفت اجرای طرح در اختیار مجری قرار می گیرد.
هدف اصلی از انجام این پروژه تحقیقاتی بین رشته ای، طراحی و ساخت دستگاهی کم هزینه، دقیق و مورد اعتماد برای اندازه گیری غیر تهاجمی و پیوسته قند خون است. در فاز نخست این پروژه تحقیقاتی، الگوریتم یادگیری و شناسایی مدل برای داده های قند خون با خطای حداکثر ۱۰ درصد باید ارائه شود.
سپس سیگنال های دریافتی با روش های پیشرفته حذف نویز بهبود یابند و بهترین مدل بین داده ها و سیگنال ها شناسایی شود و مدل هوشی برای پیش بینی مدل برخط قند خون تدوین شود. در نهایت، سخت افزاری مبتنی بر میکیروکنترلر ARM طراحی شود.
علاقمندان می توانند طرح های خودرا تا ۲۰ آبان ماه جبه صندوق نوآوری و شکوفایی ارسال نمایند.


منبع:

1399/08/04
17:24:17
5.0 / 5
719
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا