سی دی دریا
نتایج یك بررسی نشان داد؛

كرونا اقبال به تبلت های دارای نمایشگرهای بزرگ را افزایش داد

كرونا اقبال به تبلت های دارای نمایشگرهای بزرگ را افزایش داد

به گزارش سی دی دریا نتایج یك بررسی جدید نشان داده است شیوع كرونا، سبب رونق نسبی بازار تبلت ها شد و به خصوص میزان فروش تبلت های دارای نمایشگرهای بزرگ تر از ۱۰ اینچ را افزایش داد.به گزارش سی دی دریا به نقل از زد دی نت، رشد سرعت فروش تبلت ها از سال ۲۰۱۴ تا به امروز بی سابقه بوده و عامل این مسئله انتشار کرونا و خانه نشینی میلیون ها کارمند، دانش آموز، دانشجو و غیره در سرتاسر جهان بوده که مجبور شدند برای انجام فعالیتهای شخصی و حرفه ای از تبلت استفاده کنند.
بررسی های مؤسسه استراتژی آنالیتیکس نشان داده است با عرضه گوشیهای هوشمند همه کاره و دارای نمایشگرهای نسبتاً بزرگ، رونق بازار تبلت در ابتدای دهه جاری میلادی به پایان رسید. اما شیوع کرونا این شرایط را تغییر داد و سبب شد خرید تبلت به خصوص جهت استفاده های آموزشی و حرفه ای بیشتر شود.
بر همین اساس فروش تبلت در سال ۲۰۲۰ نسبت به سال ۲۰۱۹ حدود یک درصد افزایش یافته است. این در شرایطی است که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ به صورت مرتب رشد منفی برای فروش تبلت ثبت شده است.
از جمله پرطرفدارترین تبلت های عرضه شده در بازار می توان به آی پد پروی اپل و هم سرفیس پروی مایکروسافت اشاره نمود. عرضه بعضی از این تبلت ها همراه با صفحه کلید باعث بیشتر شدن محبوبیت آنها شده است.
بر اساس پیشبینی استراتژی آنالیتیکس دو سوم میزان فروش بازار تبلت تا سال ۲۰۲۵ مربوط به تبلت هایی خواهد بود که نمایشگرهای ۱۰ اینچی و بزرگ تر دارند. این شرکت همینطور تداوم رونق بازار تبلت را تا ۵ سال آینده پیشبینی کرده است.

1399/07/06
19:55:24
5.0 / 5
1168
تگهای خبر: فروش , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا