سی دی دریا
در گزارش سی دی دریا اعلام شد؛

ماسكهای نانویی ۱۰ برابر می شود

ماسكهای نانویی ۱۰ برابر می شود

رئیس هیئت مدیره یك شركت دانش بنیان تولید كننده نانوالیاف اظهار داشت: با تولید دستگاه های نانو الیاف و فروش آن به تولیدكنندگان بزودی میزان ماسكهای نانو در كشور ۱۰ برابر می شود.رضا فریدی مجیدی، رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان تولید کننده ماسک های نانو و دستگاه های تولید نانوالیاف در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: ما از آغاز انتشار کرونا آغاز به تولید چندبرابری ماسکهای نانو برای رفع نیاز کشور کردیم و از طرفی دستگاه های تولید نانو الیاف را هم که تولید خودمان است به کار گرفتیم.
وی با اشاره به اینکه تولیدات ما از یک ماه گذشته بیشتر شده است، اضافه کرد: تقریباً از یک ماه پیش میزان تولیدات ماسک این شرکت به روزی بین ۳۰ تا ۴۰ هزار ماسک رسید؛ در این راستا برای پوشش نانوالیاف از ۳ دستگاه تولید نانوالیاف هم بهره برده ایم.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه با عنایت به الزامی شدن ماسک در اماکن عمومی و اداری، آیا در میزان تولیدات ماسک این شرکت افزوده می شود یا خیر اظهار داشت: هم اکنون تولید ماسک در کشور بسیار زیاد شده شاید نیازی به افزایش میزان تولید این شرکت وجود نداشته باشد.
فریدی با اشاره به اینکه البته شاید برای افزایش تولید اقدام کردیم، عنوان کرد: ظرفیت افزایش تولید ماسک در این شرکت تا ۲ برابر وجود دارد به طوریکه می توانیم روزی ۸۰ هزار ماسک را به تولید برسانیم.
رئیس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به مشتری های ماسک های نانو اظهار داشت: این ماسک نسبت به ماسک های معمولی از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و شاید قیمت آن با ماسک های معمولی متفاوت باشد ازاین رو ماسک های نانو مشتری های خویش را دارد؛ همینطور در بیمارستان ها هم از ماسک های نانو استفاده می نمایند.
فریدی با اشاره به اینکه نحوه تولید، توزیع و تکنولوژی بکار رفته در این ماسک طبق روال قبل است، بیان نمود: برای تولید بیشتر و دوبرابری کردن ظرفیت ماسک ها احتیاج به مواد اولیه داریم که قیمت پارچه و … افزایش یافته است.
وی درمورد تولید دستگاه های نانو الیاف اظهار داشت: قبل از انتشار کرونا دستگاه نانو الیاف را صادر کرده بودیم؛ به هنگام انتشار کرونا دو الی سه دستگاه آماده صادرات را برای تولید ماسک در کشور به کار گرفتیم؛ هم اکنون هم با دو دستگاه ماسک های نانو را تولید می نماییم.
فریدی با اشاره به اینکه هم اکنون دستگاه های نانوالیاف را برای فروش به تولید رسانده ایم، اضافه کرد: ظرف یک ماه اینده چند دستگاه نانوالیاف را آماده فروش داریم که دو دستگاه آن برای خودمان است.
وی با اشاره به اینکه با تولید این دستگاه ها و توزیع آن، ظرفیت ماسک نانویی در کشور تا ۵ ماه آینده شاید چیزی حدود ۱۰ برابر افزایش یابد، اظهار داشت: بدین واسطه تولید کنندگان ماسک، ماسک های نانو تولید و به بازار عرضه می کنند.
رئیس هیئت مدیره این شرکت دانش بنیان با اشاره به ظرفیت صادراتی دستگاه های تولید ماسک اظهار داشت: چین، مالزی، تایلند و ترکیه ۴کشوری هستند که صادرات برای آنها نهایی شده است.

1399/04/15
12:17:43
5.0 / 5
1939
تگهای خبر: فروش , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سی دس دریا