سی دی دریا
رئیس دانشگاه علامه خبر داد:

پشتیبانی از دانش آموختگان جهت راه اندازی واحدهای فناورانه و شرکت های دانش بنیان

پشتیبانی از دانش آموختگان جهت راه اندازی واحدهای فناورانه و شرکت های دانش بنیان

سی دی دریا: به گزارش سی دی دریا، رئیس دانشگاه علامه طباطبائی اظهار داشت: از دانش آموختگان جهت راه اندازی واحدهای فناورانه و شرکتهای دانش بنیان حمایت می نماییم.


به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا از دانشگاه علامه طباطبائی، عبدالله معتمدی با اعلام پشتیبانی از دانش آموختگان جهت راه اندازی واحدهای فناورانه و شرکتهای دانش بنیان اظهار داشت: اگر بتوانید یک ایده خلاقانه، متناسب یا تخصص خویش را مطرح کنید، آن ایده را پرورش دهید و از آن دفاع کنید، به شما دفتر می دهیم، حمایت مالی و امکان راه اندازی کسب و کار را برای شما فراهم می نماییم.
آیین دانش آموختگی بیشتر از دو هزار دانشجوی دختر و پسر دانشگاه علامه طباطبائی با حضور عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه، مهدی واحدی معاون دانشجویی، محمدعلی اسلامی معاون فرهنگی و اجتماعی، زهره قربانی مادوانی مدیر اجتماعی دانشگاه و خانواده های دانشجویان، از جانب معاونت فرهنگی و اجتماعی در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
معتمدی در این آیین ضمن تبریک به دانشجویان و خانواده های آنها، اضافه کرد: حضور شما در این محفل که دانش آموختگی خویش را جشن می گیرید بسیار پرارزش است. این آیین، آیین فرهیختگی، رشدیافتگی و قیمتی تر شدن شما است. به کشور، دانشگاه علامه طباطبائی و خانواده ها، به خاطر حضور شما تبریک عرض می کنم.
رئیس دانشگاه علامه طباطبائی بیان نمود: ما ملت بزرگ، کهن و ریشه داری هستیم و میراث بزرگی به نام ایران را به ارث برده ایم که ریشه در تاریخ دارد. آثار، اندیشمندان و دانشمندان این مملکت، خدمات بزرگی را به بشریت عرضه کرده اند و این برای ما مایه مباهات است. ما وظیفه داریم میراث خودمان را غنی تر نماییم، همانطور که دیگران این میراث را برای ما آماده کردند. فیلسوفان، اندیشمندان، ادیبان، حکیمان، شاعران و بزرگانی مانند فارابی و بوعلی سینا، فرزندان افتخارآفرین این سرزمین هستند و امیدوارم شما هم در همان مسیر بتوانید سبب افتخار این مملکت شوید.


وی بیان نمود: ایران هویت ما است و ما به ایرانی بودن خود افتخار می نماییم. باید ارزش های فرهنگی خویش را بشناسیم و بدانیم از کجا آمده ایم و چه پیشینه ای داریم تا بتوانیم این پیشینه را غنی تر و تحویل آیندگان دهیم. کسانی که با این روش زندگی می کنند، کریم خواهد شد و کسی که کریم باشد، تن به زشتی نمی دهد. ما ریشه در کرامت داریم و بزرگان و اندیشمندان بسیاری که فخر بشریت هستند، از این مملکت تقدیم بشریت شده اند.
معتمدی خطاب به دانش آموختگان اظهار داشت: شما، سرمایه ملی کشور هستید. هزاران کارشناس و متخصص در ایران تربیت شده اند. عظمتی که امروز داریم به برکت وجود شما بعنوان سرمایه های این سرزمین است؛ ازاین رو باید قدر خویش را بدانید و تلاش گر باشید.
وی اعلام نمود: به دانش آموختگان دانشگاه علامه طباطبائی این امکان را می دهیم که با حمایت دانشگاه و با ذهن خلاق خود، بتوانند واحدهای فناورانه و شرکتهای دانش بنیان راه اندازی کنند.1403/04/16
11:40:38
0.0 / 5
260
تگهای خبر: آموزش , خدمات , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سی دس دریا