سی دی دریا
در واكنش به بی تفاوتی حكام اسلامی به جنایات اسرائیل؛

راه اندازی پویش جمع آوری امضای نخبگان در پشتیبانی از فلسطین

راه اندازی پویش جمع آوری امضای نخبگان در پشتیبانی از فلسطین

سی دی دریا: سی دی دریا: پویش جمع آوری امضای نخبگان در واکنش به بی تفاوتی حکام کشورهای اسلامی به جنایات رژیم صهیونیستی و همدردی با نخبگان فلسطین به همت مرکز همکاریهای تمدنی بنیاد ملی نخبگان افتتاح شد.به گزارش سی دی دریا به نقل از مرکز همکاریهای تمدنی بنیاد ملی نخبگان، پویش جمع آوری امضای نخبگان برای اعلام انزجار از بی تفاوتی حکام کشورهای اسلامی به جنایات رژیم صهیونیستی و همدردی با نخبگان فلسطین به همت مرکز همکاریهای تمدنی بنیاد ملی نخبگان افتتاح شد.
بیانیه اساتید و نخبگان جمهوری اسلامی، ایران خطاب به حکام جهان اسلام و نخبگان فلسطین به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
(وَکَانَ حَقًّا عَلَیْنَا نَصْرُ الْمُؤْمِنِینَ)
جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در قتل عام غیر نظامیان بی گناه از زن و مرد، کودک و پیر و جوان، احساسات همه انسان های دنیا شامل عرب و غیر عرب، مسلمان و غیر مسلمان را جریحه دار کرده است. همه حکّام و امت جهان اسلام نه فقط از بعد اشتراک دینی بلکه از بعد اشتراک در نوع انسانی موظف به پرچمداری مبارزه با استکبار و استعمار هستند و سوال اینکه چگونه است تعدادی از شما حکام نه فقط سکوت پیشه کرده بلکه با عوامل استکبار و استعمار همدست شده اید. عجیب تر آنست که به رغم شواهد آشکار بر غلط بودن محاسباتتان، محافظه کاری و یا همکاری با دشمنان این امت را انتخاب نموده اید. در شرایطی که استکبار جهانی به رهبری آمریکا به اذعان همگان درحال افول است و رژیم منحوس صهیونیستی در ضربه پذیرترین و سست ترین موقعیت است، آیا محافظه کاری یا همکاری با دشمنان معقول به نظر می رسد؟ حال آنکه فلسطینیان در آماده ترین حالت هستند و می توانند با ارتش تا بن دندان مسلح دفاع عزتمندانه کنند و جهان فردا جهان فلسطین است نه اسرائیل، آیا پشت کردن به ندای «یا للمسلمین» مردم فلسطین و از پشت خنجر زدن به برادران مجاهد فلسطینی به نفع شماست؟
در اینروزها رژیم غاصب صهیونیستی متحمل شکست نظامی و اطّلاعاتی غیر قابل ترمیم، از طرف برادران مجاهد فلسطینی شده است. این شکست به مثابه یک زلزله، ساختار اصلی حاکمیّت رژیم غاصب صهیونیستی را ویران کرده است. این شرایط تهدیدآمیز بی سابقه مقابل رژیم صهیونیستی، فرصت بی نظیری برای شما به وجود می آورد که مواضع خودرا اصلاح کنید و به فکر ملت های خود باشید و عزت، شرف و مردانگی عرب و ظلم ناپذیری امت اسلامی را به رخ همگان بکشید. حوادثی که در غزّه درحال وقوع است، نشانه پیچ تاریخی تعیین کننده و آینده سازی است. انتخاب شما در این شرایط حساس تعیین کننده آینده شما و ملت های شماست؛ پس خودتان را از تحقیر بزرگی که غرب به ویژه آمریکا برشما تحمیل کرده است، نجات دهید. شما که غزه را در جنگ و حصار شدید می بینید، چرا حصار را با حصار پاسخ نمی دهید و تامین انرژی رژیم صهیونستی را در برهه جنگ متوقف نمی کنید!؟ این حداقل اقدامی است که می تواند از شرافت و غیرت عربی در شما باقی مانده باشد. عمل شما در برهه فعلی، یا خنجری بر پشت برادران مجاهد فلسطینی یا شمشیر تیزی بر گردن ظالمین و مستکبرین خواهد بود. حال که هنوز برای توبه و بازگشت فرصت دارید، موضع خودرا اصلاح کنید و به سیل خروشان ملت های خود بپیوندید تا در روزگار پیروزی فلسطین و متلاشی شدن رژیم صهیونستی که به فضل الهی نزدیک است در صف پیروزان و قهرمانان ملت قرار بگیرید که در غیر این صورت به عنوان حکّام ظالم و خیانتکار، مجازات و مایه عبرت در تاریخ خواهید شد.
بلاشک مسئله ی فلسطین در رأس مسائل دنیای اسلام است و این قضیه با اعتقادات اسلامی و فطرت پاک انسانی گره خورده است. در این روزگار پر از ظلم، حق جویانی هستند که دیگر ظلم را برنمی تابند و با مظلومان عقد اخوت می بندند و در مقابل ظالمین و اعوان آنها ایستادگی می کنند. اساتید و نخبگان جمهوری اسلامی ایران بی تفاوتی و سکوت در قبال این قضیه را بر خود حرام می دانند. آنها با ندای مظلوم مقابل ظالم، موضع خودرا شفاف اعلام می کنند تا از حق فلسطینیان در مقاومت مقابل جنایتگر صهیونیسم که امتداد استکبار و استعمار است دفاع نمایند که به فرموده الهی: (لَا یُحِبُّ اللَّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلَّا مَنْ ظُلِمَ ۚ وَکَانَ اللَّهُ سَمِیعًا عَلِیمًا).
و اما بعد...
بسم الله الرحمن الرحیم؛ خواهران و برادران نخبه و مجاهد فلسطینی که هم ردای جهاد را برتن کرده اید و هم قلم علم به دست گرفته اید. «ای کسانی که سرهای خودرا برای خداوند عاریه داده اید و جان ها را بر کف دست گرفته و در بازار عشق بازی به سوق فروش آمده اید»، فلسطین امروز آزادترین کشور عربی است و شما آبروی آزادگان هستید. این دولت های خائن و وابسته به استعمار و استکبارند که در قید اسارت اند. بدانید که قلب ملت ایران و نخبگان ایران اسلامی با شماست. ما نخبگان اگر علم و اعتباری به برکت این علم داشته باشیم، در دفاع از مظلوم قرار می دهیم و به فرمایش امیرالمومنین علی مقابل السلام (وَما اَخَذَ اللهُ عَلَی العُلَماءِ اَلّا یُقارّوا عَلیٰ کِظَّةِ ظالِمٍ وَلا سَغَبِ مَظلوم) جامه عمل می پوشانیم. إنَّهُ خَیرُ نَاصِرٍ وَ مُعِین، و السلام علیکم و رحمة الله و برکاته.


منبع:

1402/08/14
12:41:50
0.0 / 5
197
تگهای خبر: بازی , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا