سی دی دریا

توسعه همکاریهای شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با مالزی

توسعه همکاریهای شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با مالزی

به گزارش سی دی دریا، در دیدار مسؤولان شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی با دستیار وزیر علوم مالزی بر توسعه همکاریهای دوجانبه بین ایران و مالزی تاکید گردید.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، عبدالرزاق احمد، دستیار وزیر علوم مالزی، طی این دیدار با فعالیت ها و برنامه های شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی در ایران آشنا شد.
همینطور در این نشست، دکتر اسدی فرد، مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی کشور با بیان تاریخچه ای از تشکیل شبکه آزمایشگاهی، سیاست ها و مدل فعالیت شبکه آزمایشگاهی را شرح داد.
مجتبی نسب، دبیر شبکه آزمایشگاهی هم گزارشی از فعالیت ها و برنامه های شبکه آزمایشگاهی، چگونگی تعامل بین دبیرخانه شبکه و لابراتوار های عضو، سازوکار حمایت شبکه آزمایشگاهی از لابراتوار ها و همینطور حمایت های شبکه از دریافت کنندگان خدمات در چارچوب باشگاه مشتریان را عرضه کرد.
چگونگی سیاستگذاری و سازوکارهای حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از شرکتهای دانش بنیان، از دیگر موضوع های مورد بحث در این نشست مشترک با دستیار وزیر علوم مالزی بود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، عبدالرزاق احمد، دستیار وزیر علوم مالزی در این نشست به اشتراک گذاری زیرساخت های آزمایشگاهی کشور و تسهیل دسترسی آنها برای پژوهشگران و صنعت و همینطور شیوه مدیریت انتقال دانش از مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی به صنعت و فعالیت شرکتهای دانش بنیان را موفقیتی بزرگ برای ایران دانست و اظهار داشت: برای برقراری ارتباط مستمر و فراهم سازی زمینه برای انتقال تجربه ایران به مالزی تلاش می کنم و پیگیری خواهم کرد تا همکاریهای تخصصی در حوزه آزمایشگاهی بین دو کشور شکل بگیرد.
منبع:

1402/05/20
01:58:49
0.0 / 5
290
تگهای خبر: خدمات , شبكه , فناوری , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
سی دس دریا