سی دی دریا

دومین دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی در سال ۱۴۰۲

دومین دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی در سال ۱۴۰۲

به گزارش سی دی دریا، دومین «دوره اعتبارسنجی کسب وکارهای نوپای نانویی» در سال ۱۴۰۲ با هدف کمک به فناوران برای شناخت هرچه بیشتر مشتریان اولیه و بازار محصول برگزار می گردد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، هدف از این دوره آن است که تیم ها فرضیات خویش را در رابطه با کسب وکارشان اعتبارسنجی کنند تا در ادامه مسیر خود ریسک شکست و اشتباه را به حداقل ممکن برسانند. همینطور اگر محصول و ارزش پیشنهادی این تیم ها کششی در بازار نداشته باشد، می توانند رویکرد و استراتژی کسب و کار خویش را متناسب با نیاز بازار تغییر دهند.
این دوره با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شده و هزینه شرکت در دوره، توسط ستاد پرداخت می شود.
مهم ترین هدف از برگزاری این دوره، کمک کردن به شرکت کنندگان برای انتخاب یک محصول برپایه تخصص و فناوری خود و بررسی قابلیت تبدیل کردن آن، به یک کسب و کار با مدل درآمدی تکرارپذیر و مقیاس پذیر است. در پایان دوره، شرکت کنندگان برپایه شاخصهای تیم، امکان پذیر بودن توسعه محصول و بازار، بررسی می شوند که در صورت رسیدن به یک مدل کسب و کار اعتبارسنجی شده و تایید در ارزیابی، شرکت کنندگان تایید شده می توانند از حمایت های بلاعوض ستاد توسعه فناوری نانو برای توسعه نمونه اولیه کاربردی از محصول نانویی (پروتوتایپ) تا سقف یک میلیاردریال، استفاده نمایند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، دوره آتی به صورت مجازی از مردادماه شروع شده و بین هشت تا ۱۰ هفته ادامه دارد. علاقه مندان، جهت ثبت نام می توانند با ارسال درخواست حضور در دوره به ایمیل accelerator@nano.ir اقدام نمایند، همینطور در صورت احتیاج به کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۳۱۰۲۳۱۴ یا ۰۲۱۶۳۱۰۲۳۱۷ (بخش پذیرش و جذب کسب وکارهای نوپای نانویی) تماس بگیرند.
منبع:

1402/04/22
14:53:25
0.0 / 5
312
تگهای خبر: فناوری , مجازی , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا