سی دی دریا

تأمین نیاز کشور به بذرهای اصلاح شده از جانب دانش بنیان ها

تأمین نیاز کشور به بذرهای اصلاح شده از جانب دانش بنیان ها

به گزارش سی دی دریا، یکی از شرکتهای دانش بنیان توانسته است بخشی از نیاز کشاورزی کشور به بذرهای اصلاح شده را با تولیدات داخلی تأمین کند.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، علیرضا سبحانی، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با اشاره به اینکه این مجموعه تأمین کننده بذرهای اصلاح شده است، اظهار داشت: این شرکت نخستین بذرهای اصلاح شده خربزه را در کشور تولیدکرده است و هم اکنون دارای مجوز رسمی و انحصاری تولید بذر خربزه اصلاح شده خاتونی و خربزه درگزی از مؤسسه اصلاح و تهیه نهال و بذر است.
سبحانی ضمن اشاره به تنوع بذرهای اصلاح شده تولیدی در این شرکت دانش ‎ بنیان، افزود: همچون این بذرها میتوان به خربزه، پیاز، تیل سبز، لوبیا سبز، هندوانه آجیلی و ذرت شیرین اشاره نمود.
این فعال حوزه فناوری ضمن اشاره به عملکرد و خصوصیت کیفی برتر، قیمت مناسب تر، پشتیبانی و مشاوره در مقایسه با ارقام وارداتی، اظهار داشت: کیفیت مطلوب میوه، شبکه بندی، رنگ مناسب یکنواختی و بازارپسندی از مهم ترین خصوصیت های محصولات دانش بنیان این شرکت است.
سبحانی ضمن اشاره به نمایندگان و عاملین فروش، سفارش های صورت گرفته توسط شرکت و حلقه کسب و کار بوجود آمده اشتغالزایی صورت گرفته توسط این مجموعه را بسیار بالا دانست.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان با تکیه بر این که حمایت های معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری منجر به رشد شرکتهای دانش بنیان و خلاق می شود، اظهار نمود: حمایت های معاونت در پیشگیری از ورود بذرهای خارجی، پیشگیری از تولید بذرهای غیرمجاز و تقلبی، در نظر گرفتن تسهیلات مالی و عرضه وام به منظور توزیع بذر بین کشاورزان در رونق شرکتهای دانش بنیان بسیار اثرگذار است.1402/03/20
11:11:06
0.0 / 5
392
تگهای خبر: شبكه , فروش , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا