سی دی دریا

پارک علم وفناوری ونزوئلا به تجهیزات ایرانی مجهز می شود

پارک علم وفناوری ونزوئلا به تجهیزات ایرانی مجهز می شود

سی دی دریا: رییس مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با رییس پارک علم و فناوری(sciencia) ونزوئلا دیدار نمود و قرار شد این پارک با همکاری محققان ایرانی تجهیز شود.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، امیرحسین میرآبادی بمنظور نهایی سازی توافقات انجام شده با ونزوئلا، قبل از سفر رییس جمهوری به آن کشور، از کاراکاس بازدید نمود. طی این سفر نیز بازدیدی از پارک علم و فناوری ونزوئلا (sciencia) که برگرفته از پارک فناوری پردیس است، صورت گرفت.
همین طور طی این دیدار، میرآبادی به لزوم توسعه همکاری دوجانبه ایرن و ونزوئلا اصرار کرد و اظهار داشت: آمادگی داریم که این پارک فناوری را با تجهیزات ایران ساخت تجهیزات نماییم.
رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری همین طور به همکاری برای آموزش نیروهای متخصص پارک ونزوئلا اصرار کرد.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، میرآبادی افزود: ما نیز آمادگی داریم یک شرکت و مرکز تحقیقات مشترکی با ونزوئلا و پارک فناوری پردیس داشته باشیم تا برنامه های مشترک به خوبی پیش برود؛ در حقیقت برای انتقال تجربیات خود به این کشور آمادگی کامل داریم.
منبع:

1402/03/17
09:49:14
0.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
سی دس دریا