سی دی دریا

مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران

مشارکت ستاد علوم شناختی در نمایشگاه آبادیران

سی دی دریا: ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با برگزاری پاویون شناختی در نمایشگاه آبادیران مشارکت خواهدنمود.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، این پاویون با هدف تجهیز مراکز درمانی و پایگاه های سلامت و خانه های بهداشت، گسترش خدمات و توسعه محصولات در رابطه با معلولین و افراد توانخواه، کمک به گسترش زیرساخت های آموزشی در فضاها و مراکز آموزشی و بسترسازی در اجرای عدالت آموزشی در عرصه های دانش علوم شناختی برپا خواهد شد.
تیم های دارای طرح، استارت آپ ها و شرکت های فناور و دانش بنیان فعال در عرصه های سلامت شناختی و فناوری های آموزشی که از توانمندی و ظرفیت های لازم برای مساعدت با محرومیت زدایی و افزایش سطح رفاه و دسترسی در مناطق محروم برخوردار می باشند، می توانند در این رویداد مشارکت کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، نمایشگاه فناوری ها و محصولات محرومیت زدا (آبادیران) با هدف کمک به توسعه مناطق محروم بوسیله معرفی ظرفیت های شرکت های دانش بنیان، خلاق و فناور برای پاسخ به چالش ها، ایجاد اشتغال پایدار، توسعه بازار و تسهیل خرید کالا و خدمات این شرکتها برای محرومیت زدایی ۲۳ تا ۲۵ خردادماه ۱۴۰۲ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می گردد.
منبع:

1402/03/01
13:47:41
0.0 / 5
404
تگهای خبر: آموزش , خدمات , خرید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سی دس دریا