سی دی دریا
مسئول پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی استان:

30 طرح فناورانه امسال در لرستان حمایت می شود

30 طرح فناورانه امسال در لرستان حمایت می شود

سی دی دریا: به گزارش سی دی دریا، لرستان مسئول پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی لرستان اظهار داشت: 30 طرح فناورانه امسال در استان حمایت می شود.


پویان پدرام نوزدهم فروردین ماه اظهار داشت: یکی از خدمات پژوهش و فناوری بسیج دانشجویی لرستان، شناسایی و پشتیبانی از نخبگان و افراد دارای ایده است که در این جهت نبوغ و ایده های مخترعین شناسایی و سپس بانک اطلاعاتی تشکیل می شود.
وی ادامه داد: طرح و ایده های نخبگان بر طبق احصای مسائل استان است که هدف از این اقدامات رفع مشکلات و چاره جویی با کمک ایده های مخترعین بوده که برهمین اساس فراخوان شناسایی و پشتیبانی از مخترعین، مبتکرین و طرح های فناورانه در استان داده شده است.
پدرام اشاره کرد: خدماتی که برای این مهم ارائه می شود شامل مشاوره در تجاری سازی طرح ها، حمایت مالی و آزمایشگاهی و عضویت در بانک اطلاعاتی نخبگان است که متقاضیان می توانند تا ۲۰ اردیبهشت ماه به آدرس ttps: //digiform.ir/w۲۷a۳۴۹a۳ مراجعه و ثبت نام کنند.
مسئول پژوهش و فناوری ناحیه بسیج دانشجویی لرستان بیان کرد: حمایت هایی که از ایده های نخبگان به انجام می رسد ممکنست مالی یا در امتداد ایجاد امکانات و تجهیزات و یا معرفی به لابراتوار باشد تا در نهایت این ایده به نتیجه برسد.
وی اظهار داشت: طبق برنامه ریزی انجام شده تا آخر سال باید از ۳۰ طرح پژوهشی و فناورانه در استان حمایت شود.
منبع:

1402/01/20
11:06:26
0.0 / 5
464
تگهای خبر: تجهیزات , خدمات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا