سی دی دریا
رییس انجمن ترویج علم ایران خبر داد

نامگذاری بوستانی به نام ترویج علم در روز درختکاری

نامگذاری بوستانی به نام ترویج علم در روز درختکاری

سی دی دریا: به گزارش سی دی دریا، رئیس انجمن ترویج علم ایران در مراسم بیست و سومین دوره جایزه ترویج علم ایران، خبر از نامگذاری بوستانی به نام ترویج علم داد و اظهار داشت: در امتداد ارتباط موثر علم با جامعه و با حمایت شهرداری منطقه 22 در هفته درختکاری بوستانی با عنوان ترویج علم نامگذاری می شود.به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، دکتر اکرم قدیمی در مراسم بیست و سومین دوره جایزه ترویج علم ایران که پس از ظهر امروز پنجشنبه(چهارم اسفندماه) در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد، با اعلان اینکه امروزه علم، بیش از پیش با جامعه عجین شده است، اظهار داشت: علم با رفاه و بهزیستی جوامع ارتباط دارد و در دنیای تخصصی شده امروز، علم راه توسعه کشورها است و می تواند کشورها را از بحران های مختلف حتی بحران های اقتصادی رهایی بخشد.

وی اشاره کرد که جایزه ترویج علم توسط انجمن ترویج علم، به رغم مشکلات پیش رو به پشتوانه علاقه مندان ترویج علم بیست و سه سال مستمر برگزار شده است. امیدواریم این مسیر، بوسیله گسترش تفکر علمی و نهادینه کردن آن، با مشارکت دوستداران علم و فناوری ادامه یابد.

رییس انجمن ترویج علم ایران با اعلان اینکه این مراسم قدردانی از مروجان علم و اهتمام انجمن ترویج علم ایران برای یادآوری مکرر درباره ی اهمیت ترویج علم است. چونکه بدون نگرش علمی نمی توان به چالش هایی پرداخت که راهکار آن علم است و بس.

وی از رونمایی از سایت جدید انجمن ترویج علم آگاهی داد و اظهار داشت: مقرر است در امتداد ارتباط موثر علم با جامعه و با حمایت شهرداری منطقه ۲۲ در هفته درختکاری بوستانی با عنوان ترویج علم نامگذاری شود.

قدیمی اشاره کرد: در این بوستان با نام برگزیدگان ترویج علم در سنوات مختلف، درخت کاشته خواهد شد.

وی با اعلان اینکه امسال جایزه ترویج علم برای نخستین بار به شش نفر از بانوان مروج علم اهدا خواهد شد و تنوع برگزیدگان از اقصی نقاط کشور است.

رییس انجمن ترویج علم در آخر ضمن تبریک به برگزیدگان از یاران و دغدغه مندانی که ترویج علم را یک رسالت می دانند تشکر و ابراز امیدواری کرد که باور و دغدغه ترویج علم در جامعه گسترش یابد.
1401/12/05
11:27:24
0.0 / 5
407
تگهای خبر: سایت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
سی دس دریا