سی دی دریا

گامی در راه افزایش تولید کاتالیست های تک اتمی و دواتمی برای کاربرد الکتروشیمیایی

گامی در راه افزایش تولید کاتالیست های تک اتمی و دواتمی برای کاربرد الکتروشیمیایی

سی دی دریا: وبینار «استفاده از مفاهیم یادگیری ماشین و محاسبات کوانتومی برای طراحی کاتالیست های تک اتمی و دو اتمی برای کاربرد الکتروشیمیایی» با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری انجام می شود.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، یکی از برنامه های مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرای برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور»، بمنظور انتقال دانش، تجربه و تخصص متخصصان ایرانی به داخل کشور است.
این برنامه با همکاری دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارک های علم و فناوری، شرکت های فناور و مراکز رشد و نوآوری منتخب کشور، به عنوان پایگاه میزبان، از همکاری متخصصان در قالب طرح های مختلف نظیر برگزاری سخنرانی و کارگاه تخصصی، دوره پسادکتری، دوره فرصت مطالعاتی، همکاری به عنوان استاد مدعو و معین، تأسیس شرکت نوپا (استارت آپ)، اشتغال در شرکت های فناور، نظام وظیفه تخصصی و … حمایت می کند.
پارک علم و فناوری سمنان به عنوان یکی از پایگاه های تخصصی در برنامه Connect، وبیناری را با عنوان «استفاده از مفاهیم یادگیری ماشین و محاسبات کوانتومی برای طراحی کاتالیست های تک اتمی و دواتمی برای کاربرد الکتروشیمیایی» به شکل مجازی، ۲۵ دی ماه برگزار می نماید.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https: //cistc.ir/ مراجعه کنند.
منبع:

1401/10/18
13:39:05
0.0 / 5
424
تگهای خبر: فناوری , متخصص , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
سی دس دریا