سی دی دریا

پشتیبانی از دانشجویان کارآفرین با رویداد نانواستارت آپ

پشتیبانی از دانشجویان کارآفرین با رویداد نانواستارت آپ

به گزارش سی دی دریا، ستاد توسعه فناوری نانو در نظر دارد با برگزاری ششمین دوره نانواستارت آپ، از کسب و کارهای نانویی و از دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعدی حمایت مادی و معنوی کند که به دنبال کارآفرینی، راه اندازی استارت آپ و حل چالش های موجود در کشور می باشند.


به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، افرادی که در مرحله اول یازدهمین دوره مسابقه ملی فناوری نانو شرکت کرده اند، می توانند در دیماه ۱۴۰۱ با ثبت ایده در ششمین دوره نانواستارت آپ، شانس خویش را برای بهره مندی از حمایت های این برنامه امتحان کنند.
مخاطبان این دوره، تمامی شرکت کنندگان در مرحله اول یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی هستند که درصدی بالاتر از صفر را در این آزمون کسب کرده و دارای ایده نانویی و کاربردی هستند و امکان عرضه ایده از راه درگاه ثبت مشخصات به نشانی https: //nef.nano.ir/sl/ncs6 تا ۳۰ دیماه ۱۴۰۱ برای آنها فراهم گشته است.
نانواستارت آپ، برنامه پشتیبانی از کسب و کارهای نانویی در ایران ذیل ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، به دنبال حمایت مادی و معنوی از دانشجویان و فارغ التحصیلان مستعدی است که به دنبال کارآفرینی، راه اندازی استارت آپ و حل چالش های موجود در کشور می باشند.
مرحله اول یازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو هم به صورت مجازی در تابستان ۱۴۰۱ برگزار گردید. تمام افراد، شامل دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی که در این آزمون شرکت کرده و درصدی بالاتر از صفر را کسب کرده اند، به شرط عرضه ایده نانویی و کاربردی، مجاز به ثبت نام در ششمین دوره نانواستارت آپ هستند.
بلوغ طرح های ارسالی باید در حد یک ایده فناورانه دارای حداقل سطح آمادگی فناوری ۲ باشد، ضمن آنکه نمونه آزمایشگاهی یا نمونه اولیه می تواند ناقص باشد، به شرط آنکه احتیاج به تحقیق وتوسعه برای ساخت محصول بهینه و عاری از نقص (MVP) باشند.
پذیرفته شدگان در جلسات داوری نهایی از حمایت های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در چارچوب برنامه نانواستارت آپ بهره مند خواهند شد.
به نقل از ستاد نانو، محورهای رویداد نانو استارت آپ حوزه های "تصفیه آب و پساب"، "بازیافت و مدیریت پسماند"، "پاکسازی و تصفیه هوا"، "نانو مواد صعتی"، "رفع آلودگی صوتی"، "رنگ و پوشش"، "تجهیزات آزمایشگاهی سنتز و آنالیز مواد"، "تجهیزات و وسایل پزشکی ملزومات پزشکی و دامپزشکی"، "باتری و ذخیره ساز"، "مواد پیشرفته برای کاربری نظامی و دفاعی"، "حسگر و ابزار دقیق" و "دیود و ال ای دی" تعیین شده است.1401/10/02
19:21:44
0.0 / 5
515
تگهای خبر: بازی , تجهیزات , فناوری , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
سی دس دریا