سی دی دریا

بالاترین های جشنواره طراحی صنعتی ایران معرفی می گردند

بالاترین های جشنواره طراحی صنعتی ایران معرفی می گردند

سی دی دریا: سی دی دریا: سرپرست معاونت نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از برگزاری اختتامیه دومین دوره «جشنواره طراحی صنعتی ایران» آگاهی داد.به گزارش سی دی دریا به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، حمید ذوالفقاری با اشاره به اینکه برگزیدگان دومین جشنواره طراحی صنعتی ایران در آیین اختتامیه این رویداد معرفی و تقدیر می شوند، افزود: این رویداد یکشنبه ۴دی ماه سال جاری در خانه فناوری و نوآوری صادراتی ایران ساخت برگزار می گردد تا ضمن معرفی برگزیدگان این دوره، بستری برای تشویق و تشویق شرکتها و صاحبان محصولات دانش بنیان به ارتقای طراحی محصولات فراهم گردد.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه در زمان ثبت نام جایزه، ۱۴۷ محصول از ۱۰۸ شرکت مشارکت کردند، اضافه کرد: دومین دوره جایزه طراحی صنعتی ایران در زمینه های «تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی»، «تجهیزات و ماشین آلات صنعتی»، «طراحی داخلی نوآوری و فناوری (ویژه شتابدهنده ها، مراکز نوآوری، فضای کار اشتراکی و... )»، «آموزش، ورزش، سرگرمی» و «صنایع دستی و بسته بندی» انجام شد.

وی اشاره کرد: در اختتامیه این جشنواره بالاترین های هر ۵ حوزه معرفی و علاوه بر تقدیر از ایشان، با همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلاتی به رتبه های برتر شرکت های دانش بنیان هر یک از حوزه ها اعطا خواهد شد؛ رتبه اول یک میلیارد تومان، رتبه دوم ۷۵۰ میلیون تومان و رتبه سوم ۵۰۰ میلیون تومان دریافت می کنند.

ذوالفقاری درباره ی پروسه داوری ها عنوان کرد: این پروسه در چهار مرحله ارزیابی اولیه، داوری سریع، داوری کامل مستندات و نهایتاً ارزیابی حضوری بالاترین ها انجام شد. در داوری حضوری، ۱۵ طرح شاخص در نمایشگاه تجهیزات مواد آزمایشگاهی مورد ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

سرپرست معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در این سال ها، حمایت بلاعوض برای طراحی صنعتی و ساخت دمو نمایشگاهی از معاونت علمی و فناوری و حمایت بلاعوض از ثبت طراحی صنعتی و وام نمونه سازی برای ارتقا و طراحی مجدد محصولات دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفایی برای این امر نیز پیش بینی شد.

جایزه طراحی صنعتی ایران، برنامه اصلی ترویجی مرکز طراحی ایران است که دومین دوره آن با همراهی و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز شرکتها و موسسات دانش بنیان و نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت انجام شد.

اختتامیه این دوره روز یکشنبه ۴دی ماه امسال در خانه نوآوری و فناوری ایران سالن ۳۷A نمایشگاه بین المللی تهران انجام خواهد شد. ضمناً امکان بازدید از نمایشگاه محصولات برتر این دوره برقرار خواهد بود.
1401/10/02
12:52:25
0.0 / 5
438
تگهای خبر: آموزش , تجهیزات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا