سی دی دریا

آغاز کمپین رومینگ همراه اول برای خبرنگاران ومسافران عراق و امارات

آغاز کمپین رومینگ همراه اول برای خبرنگاران ومسافران عراق و امارات

به گزارش سی دی دریا، همراه اول با هدف استقبال از فصل جدید مسافرت های خارجی و زیارتی، بسته های ویژه و تخفیف دار اینترنت بین المللی رومینگ را طراحی و درگاه های خرید را مجانی کرد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول در امتداد فراهم سازی رفاه و راحتی بیشتر برای تمامی مشترکان خود، کمپین پاییزی تخفیف ویژه و استثنایی در «بسته های رومینگ کشورهای عراق و امارات» همچون کشورهای پربازدید ایرانی ها و همینطور «بسته های رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران» در بیشتر از ۶۲ مقصدی که خدمات دیتا رومینگ وجود دارد، عرضه کرده است. امکان استفاده از تلفن همراه برای ارسال یا دریافت صوت، دیتا و پیامک هنگام مسافرت به خارج از محدوده جغرافیایی زیر پوشش شبکه اپراتور کشور مبدا، با بهره گیری از شبکه های تلفن همراه کشور مقصد را سرویس رومینگ بین الملل می گویند. بسته های اینترنت بین المللی ویژه رومینگ عراق تمامی مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول را که قصد سفر به کشور عراق دارند، می توانند برای مدیریت و کاهش هزینه های ارتباطی خود، با رفتن به فروشگاه آنلاین همراه اول، رفتن به اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ ستاره ۲۹ ستاره ۱۳۰ مربع» و ورود به منوهای مربوطه، مبادرت به خرید و فعالسازی بسته های رومینگ مختص کشور عراق برای خود یا زوار شان کنند. در این طرح تشویقی ۴ بسته اینترنت بین المللی با مشخصات «۳۰۰ مگابایت ۷ روزه»، «یک گیگابایت ۷ روزه»، «۵ گیگابایت ۱۴ روزه» و «نامحدود ۳۰ روزه» دیده شده است که مشترکان همراه اول می توانند با بهره گیری از راه های مذکور مبادرت به خرید و فعالسازی آنها کنند. قیمت این چهار بسته به ترتیب حجم هر کدام (از کم حجم به نامحدود) برابر با ۹۰، ۱۹۰، ۳۹۰ و ۹۹۰ هزار تومان است. بسته های اینترنت بین المللی ویژه رومینگ امارات تمامی مشترکان دایمی و اعتباری همراه اول را که قصد سفر به کشور امارات دارند، می توانند برای مدیریت و کاهش هزینه های ارتباطی خود، با رفتن به فروشگاه آنلاین همراه اول، رفتن به اپلیکیشن «همراه من» یا شماره گیری کددستوری «ستاره ۱۰ مربع و زیر منوهای ۲۹۱»، مبادرت به خرید و فعالسازی بسته های رومینگ مختص کشور امارات کنند. در این طرح تشویقی ۲ بسته اینترنت بین المللی ویژه با مشخصات « اینترنت نامحدود ۷ روزه با ۱۵ دقیقه مکالمه هدیه» و « اینترنت نامحدود ۳۰ روزه با ۳۰ دقیقه مکالمه هدیه» دیده شده است که مشترکان همراه اول می توانند با بهره گیری از راه های مذکور مبادرت به خرید و فعالسازی این بسته ها که قیمت های۴۵۰ و ۹۹۰ هزار تومان کنند. بسته های اینترنت بین المللی رومینگ دور دنیا ویژه خبرنگاران در این کمپین رومینگ همراه اول، همینطور بسته «۱۵ گیگابایت اینترنت بین المللی ۳۰ روزه» را ویژه خبرنگاران و مشترکانی که قصد مسافرت به کشورهای طرف قرارداد دیتای رومینگ با اپراتور اول تلفن همراه کشورمان دارد، تدارک دیده شده است که متقاضیان می توانند با رفتن به درگاه های نام برده شده برای بسته های ویژه رومینگ دور دنیا یا شماره گیری کد دستوری «ستاره ۱۰ مربع و مراجه به زیر منوهای ۲۹» مبادرت به خرید و فعالسازی آن کنند. کاهش هزینه های ارتباطی و کمک به سادگی مسافران همچون مهم ترین اهداف در نظر گرفته شده برای این بسته های ویژه است. بهترین زمان خرید بسته، روز خروج از کشور (قبل از خروج) است و همینطور متقاضیان می توانند به صورت همزمان چندین بسته (غیریکسان) خریداری کنند. با بهره گیری از بسته های اینترنت بین المللی رومینگ، علاوه بر فراهم شدن همه امکانات ارتباطی همچون مکالمه و تماس تصویری با پیامرسان های مختلف، مشترکان با امنیت بالا به به پرتال های بانکی، وبسایت ها و اپ های ایرانی دسترسی خواهند داشت.

مشترکان، شرکت ها و سازمان ها می توانند این بسته ها را از ایران برای مسافران یا نمایندگان تجاری خود خریداری کنند؛ جهت سهولت بیشتر برای مشتریان تجاری، علاوه بر امکان خرید از ایران، امکان صدور رسید خرید از درگاه فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن همراه اول فراهم گشته است. با خرید این بسته ها سرویس رومینگ مشترک موردنظر فعال خواهد شد. قابل ذکر است همراه اول با توسعه اقدامات و توافقات بین المللی با اپراتورهای بزرگ دنیا، قرارداد عرضه اینترنت بین المللی رومینگ را با تعرفه های ویژه برای کشورهای امارات، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، افغانستان، آلمان و انگلستان که از پربازدیدترین ها هستند، به وجود آورده بود و در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ هم تعرفه های ویژه جام جهانی با کشور قطر را ارائه نمود.


منبع:

1401/09/11
13:20:59
0.0 / 5
547
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا