سی دی دریا
زارع پور در جمع بسیجیان وزارت ارتباطات:

برای پیشرفت در گسترش زیرساخت ارتباطی به تفکر بسیجی نیاز داریم

برای پیشرفت در گسترش زیرساخت ارتباطی به تفکر بسیجی نیاز داریم

سی دی دریا: وزیر ارتباطات برای پیشرفت در هر حوزه ای چه پزشکی، چه مهندسی و چه در زمینه ماموریت های وزارت ارتباطات از گسترش زیرساخت های ارتباطی تا راه اندازی پلت فرم ها نیاز به تفکر بسیجی داریم.به گزارش سی دی دریا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور در مراسم بزرگداشت هفته بسیج و در جمع بسیجیان شرکتها و سازمان های تابعه وزارت ارتباطات و تعدادی از مدیران وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه، با اشاره به این که بسیج یکی از با اهمیت ترین ابتکارات امام راحل بوده است، اظهار داشت: از شروع انقلاب تا حالا هر کجا نیاز بوده که از کیان و استقلال کشور حفاظت و حراست شود، بسیجیان حضور داشتند.
وی با اشاره به این که بسیج فقط یک سازمان نظامی نیست، اضافه کرد: بسیج یک روحیه و فرهنگ است که از آن روحیه خود باوری و کوشش برای استقلال در همه عرصه ها و حرکت به سمت قله های پیشرفت حاصل می شود.
وزیر ارتباطات به جانفشانی ها و ایثارگری های بسیج در ابتدای انقلاب و دفاع مقدس اشاره نمود و اظهار داشت: پس از دفاع مقدس هم در عرصه های سازندگی روحیه بسیجی موجب شد خرابی های جنگ را با سرعت بازسازی نماییم.
وی اضافه کرد: بسیج زمانی در درگیری با ضد انقلاب و زمانی دیگر در مبارزه با کرونا و در این ایام اخیر هم در مبارزه با نقشه های دشمنان ایستاده است.
زارع پور اشاره کرد: روحیه و تفکر بسیجی خلاصه می شود در کار شبانه روزی، مجاهدانه، متخصصانه، عالمانه و بدون توقع که ما در همه عرصه ها به این روحیه نیاز داریم.
وی با اشاره به پیشرفت های کشور در بخش های مختلف، افزود: برای پیشرفت در هر حوزه ای چه در پزشکی، چه در مهندسی و چه در زمینه ماموریت های وزارت ارتباطات از گسترش زیرساخت های ارتباطی تا راه اندازی پلت فرم های مورد نیاز مردم، نیاز به تفکر بسیجی داریم که کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.
حضور بسیج نشانه زنده بودن انقلاب اسلامی است
بر اساس این گزارش، سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ نیز در سخنانی با اشاره به سالروز تأسیس بسیج، اظهار داشت: در آن زمان که این شجره طیبه به فرمان امام راحل تشکیل شد کسی تصور نمی کرد که بعد از گذشت چندین سال این تشکل مردم نهاد ارزشی و ایثارگر کلید مشکلات کشور شود.
وی اضافه کرد: بسیج شورآفرین، اقتدار آفرین، امید آفرین و پیروزی آفرین است و برای مردم ما و همه مسلمانان جهان امیدآفرین است و حضور آن برای دشمنان انقلاب و اسلام و میهن ما مایوس کننده و ترس آفرین است.
سردار حسن زاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره ی بسیج، اشاره کرد: بسیج در هر صحنه ای حاضر شود به مدلول این است که انقلاب اسلامی زنده و درحال رشد است.
وی با اشاره به مؤلفه های قدرت در دنیای فعلی، اضافه کرد: کشوری دارای قدرت بازدارنده و اقتدار ماندگار است که مؤلفه های قدرت او متعدد، پایدار و ماندگار باشد و ما در کنار مؤلفه های قدرت خود مانند قدرت موشکی، هسته ای، پزشکی و نیروهای مسلح با اهمیت ترین مؤلفه قدرت بسیج را داریم.
بر اساس این گزارش، در ابتدای این مراسم نیز محمد رضا تفرشی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت ارتباطات در سخنانی برای حضور بسیجیان این وزارتخانه و شرکتها و سازمان های تابعه در همه عرصه ها اعلام آمادگی کرد.
در ابتدای این مراسم نیز سردار حسن زاده به همراه هادی اصلان زاده معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع وزیر ارتباطات از یگان های حاضر در این مراسم سان دیدند.
در پایان این مراسم نیز از پدران شهیدان آرمان علی وردی، روح الله عجمیان و سلمان امیر احمدی و تعدادی از بسیجیان نمونه تقدیر و لوحی به همراه تندیس به آنان تقدیم شد.
در این مراسم یگان های حراست و نیروی انتظامی وزارت ارتباطات و پایگاه مقاومت بسیج شرکت مخابرات ایران نیز حضور داشتند. در دیدار رییس کمیته شفافیت و هوشمندسازی شورای اسلامی شهر تهران با سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران بر تقویت بودجه سازمان فاوا و اختصاص ردیف های اختصاصی در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در مناطق و ستاد تاکید گردید.

1401/09/07
13:43:25
0.0 / 5
525
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
سی دس دریا