سی دی دریا
با تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی؛

حسن مسلمی نائینی رئیس جهاد دانشگاهی شد

حسن مسلمی نائینی رئیس جهاد دانشگاهی شد

به گزارش سی دی دریا، در جلسه عصر امروز شورایعالی انقلاب فرهنگی دکتر حسن مسلمی نائینی بعنوان رئیس جدید جهادانشگاهی انتخاب گردید.به گزارش سی دی دریا به نقل از جهاددانشگاهی، اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر امروز (سه شنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۱) دکتر حسن مسلمی نائینی را بعنوان رئیس جهاددانشگاهی انتخاب کردند.

این انتخاب بعد از آن انجام گرفت که بامداد امروز در یکصد و شصتمین جلسه هیأت امنای جهاددانشگاهی نامبرده بعنوان نامزد گزینه ریاست این نهاد به شورایعالی انقلاب فرهنگی پیشنهاد شد.

دکتر حسن مسلمی نائینی استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس تهران در رشته مکانیک گرایش مهندسی ساخت و تولید است و الان ریاست دانشکده مهندسی مکانیک این دانشگاه را برعهده دارد.

مدیرکل بورس دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دولت دهم و معاون سازمان امور دانشجویان کشور همچون سوابق اجرای وی به حساب می آید.

مسئولیت امور تبلیغی و انجام فعالیت تحقیقاتی در جهاددانشگاهی صنعتی اصفهان طی سالهای ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۹ هم در کارنامه کاری دکتر مسلمی نائینی به چشم می خورد.

مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران و عضو کمیته پدافند غیر عامل این وزارت خانه، عضویت در هیأت ممیز دانشگاه پیام نور، مشاور امور دانشگاهیان استاندار اصفهان، عضو هیأت مدیره و نایب رییس انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران، عضو انجمن مهندسان مکانیک ایران، عضو شورایعالی پژوهش گروه صنعتی سدید، عضو هیئت امنای باشگاه دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش و… از دیگر سوابق رئیس جدید جهاددانشگاهی است.

در سوابق پژوهشی این استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس میتوان به انتشار بیشتر از ۱۴۵ مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی و همینطور دارا بودن بالغ بر ۱۴۰ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی و علمی ترویجی و انتخاب بعنوان دانشجو، پژوهشگر و رساله برتر در دانشگاه تربیت مدرس اشاره نمود.

قابل ذکر است در سوم خردادماه سالجاری دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی بعنوان رئیس جهاددانشگاهی انتخاب شده بود که با انتصاب وی بعنوان سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر مسلمی نائینی سکان دار جدید این نهاد شد.


منبع:

1401/08/12
14:53:36
0.0 / 5
467
تگهای خبر: آموزش , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سی دس دریا