سی دی دریا

همکاری ریوین و مرسدس برای تولید انبوه خودرو های برقی

همکاری ریوین و مرسدس برای تولید انبوه خودرو های برقی

سی دی دریا: دو شرکت ریوین و مرسدس با هدف عرضه زودتر ون های الکتریکی نسل جدید وارد شراکت جدیدی شده اند تا به سرعت تولید خودرا بالا برند.به گزارش سی دی دریا به نقل از نیواطلس، انتظار می رود این همکاری منجر به تولید خودروهایی با نشان های هر دو خودروساز شود. ساده سازی روند تولید و کاهش قیمت محصول نهایی همچون دیگر مزایای این همکاری خواهد بود.
در یادداشت تفاهم دو طرف مراحل اولیه همکاری بین ریوین و مرسدس بنز مشخص شده است. در نهایت یک تأییدیه نظارتی برای ایجاد یک شرکت تولیدی مشترک دریافت می شود تا کارخانه مشترک خودرو های الکتریکی در اروپا فعالیت کند.
این شرکت مشترک دو ون برقی بزرگ تولید خواهدنمود که یکی برمبنای معماری ون برقی مرسدس بنز VAN.EA و دیگری برمبنای پلت فرم Rivian Light Van ساخته می شوند. این دو شرکت قصد دارند هزینه های این همکاری را با هدف بهینه سازی و افزایش تولید ون های برقی بزرگ بین ریوین و مرسدس بنز تقسیم کنند.
ماتیاس گایزن، رییس بخش تولید ون مرسدس بنز اظهار داشت: «ما سرمایه گذاری ها و فناوری هایمان را به اشتراک می گذاریم برای اینکه در یک جاه طلبی راهبردی با عنوان تسریع برقی سازی بازار خودرو های ون با عرضه محصولات پایدار و برتر برای مشتریانمان سهمیم هستیم».
مرسدس از زمانی که نخستین خودروی برقی ویتو در سال ۲۰۱۰ وارد بازار شد، ون های برقی تولید می کند، در صورتیکه ریوین، یک شرکت جدیدالورود به این حوزه است و تنها در اوایل سال جاری عرضه ون های برقی سفارشی خودرا برای آمازون شروع کرد.

1401/06/20
09:32:12
0.0 / 5
502
تگهای خبر: آمازون , فناوری , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
سی دس دریا