سی دی دریا
وزیر ارتباطات در پیامی اعلام كرد؛

پیام مدبرانه رهبر انقلاب امید را دل نخبگان و فناوران زنده کرد

پیام مدبرانه رهبر انقلاب امید را دل نخبگان و فناوران زنده کرد

به گزارش سی دی دریا وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شعار سال جدید توسط مقام معظم رهبری، پیامی منتشر نمود و اظهار داشت: پیام مدبرانه رهبر انقلاب امید را دل نخبگان و فناوران زنده کرد.به گزارش سی دی دریا به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به شعار سال جدید توسط مقام معظم رهبری، پیامی منتشر نمود.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
«پیام مدبرانه رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)، امید را در دلهای نخبگان، جوانان و فناوران کشور زنده کرد تا با استعانت از پروردگار متعال، نقشی محوری را در تولیدِ دانش بنیان و اشتغال محور ایفاء نمایند. در این بین، مسئولیت سنگینی بر دوش بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور است که امروز به زیرساخت توسعه همه بخش های کشور و موتور محرک سایر فناوری ها تبدیل گشته و هسته اصلی اقتصاد دیجیتال را نیز تشکیل می دهد.
بی تردید صیانت از سرمایه انسانی حوزه فناوری کشور و ایجاد فرصت برای امیدواری و شکوفایی ایشان در کنار بهره گیری از همه منابع در اختیار برای پیشرفت این بخش، راهگشای تولید دانش بنیان خواهد بود تا با توسعه محصولات و خدمات فناورپایه مورد نیاز کشور در بخش های مختلف سخت افزاری و نرم افزاری و فراهم کردن مسیر توسعه صادرات آنها، زمینه توسعه گسترده و فراگیر اقتصاد دیجیتال و اشتغال مبتنی بر تکنولوژی در کشور برقرار شود.
در این مسیر، بهره گیری از ظرفیت بی بدیلی که دولت سیزدهم و رییس جمهور با تاسیس «کارگروه ویژه اقتصاد دیجیتال» برای این بخش فراهم نموده است، می تواند مسیر تحقق فرمان رهبر انقلاب را هموار سازد.
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز بر خود فرض می داند تا جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)، با همکاری بخش های مختلف دولتی و غیر دولتی و تکیه بر متخصصین و دانشمندان این حوزه، تمام ظرفیت های قانونی، زیرساختی و منابع دراختیار خودرا برای تحقق تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین به ویژه در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات بکار گیرد.»


منبع:

1401/01/08
18:24:22
0.0 / 5
555
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا