سی دی دریا
نیكزاد در جلسه علنی مجلس:

قالیباف حداقل ۱۰ جلسه جهت بررسی طرح تنظیم فضای مجازی تشکیل داد

قالیباف حداقل ۱۰ جلسه جهت بررسی طرح تنظیم فضای مجازی تشکیل داد

به گزارش سی دی دریا نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده شاهد بودم که شخص رییس مجلس حداقل 10 جلسه جهت بررسی کارشناسی طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی برگزار کرد.به گزارش سی دی دریا به نقل از مهر، غلامرضا نوری قزلجه در جلسه علنی عصر امروز (سه شنبه سوم اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، اظهار داشت: رضا تقی پور، رییس کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی بامداد امروز در مجلس بنده را به عدم آشنایی با حد و حدود قانونی محکوم نمود.
وی بیان کرد: بنده حد و حدودم را از رأی مردم دارم و در اعمال این حق کوتاه نمی آیم. علاوه بر این، تقی پور بنده را متهم کرد که در جلسات این کمیسیون حضور نداشتم، در صورتیکه بنده در هیچکدام از جلسات رسمی کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی غایب نبودم و فقط در دو جلسه غیر رسمی اخیر غایب بودم.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: همین طور بنده را به دیکتاتوری مدرن متهم کردند که باید بگویم شما دیکتاتور هستید که در ۱۰ دقیقه چنین طرح مهمی را تصویب می کنید یا ما که می گوییم طبق قانون باید عمل کرد؟ گفتید ما مجلس را به توپ بسته ایم در صورتیکه شما با تصویب ۱۰ دقیقه ای طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مجلس را به توپ بستید، روی اعصاب و روان جامعه راه می روید و مجلس را در جامعه از محبوبیت می اندازید.
نوری قزلجه اظهار نمود: حتی یک جلسه یک ساعته برای شنیدن نظرات کارشناسان نگذاشتند و مصوبه امروز کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی مراحل قانونی را طی نکرده است.
بر اساس این گزارش، علی نیکزاد که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به اظهارات نماینده مجلس، اظهار داشت: این که در صحبت های خود گفتید طرح مذکور در ۱۰ دقیقه تصویب شده، درست نیست.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: بنده شاهد بودم که شخص رییس مجلس حداقل ۱۰ جلسه جهت بررسی کارشناسی این طرح گذاشته است و کمیسیون مشترک طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی هم جهت بررسی این طرح نزدیک به ۵۰ جلسه تشکیل داده است.


منبع:

1400/12/04
10:01:16
0.0 / 5
673
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
سی دس دریا