سی دی دریا
توسط یك شركت دانش بنیان؛

هولوگرام های ضدسرقت و شفاف برای اسناد امنیتی تولید شد

هولوگرام های ضدسرقت و شفاف برای اسناد امنیتی تولید شد

یک شرکت دانش بنیان داخلی موفق به ساخت هولوگرام های ضد سرقت و شفاف کرده که برای اسناد امنیتی در کشور از آنها استفاده می شود.به گزارش سی دی دریا به نقل از معاونت علمی و فناوری، آرش زمانی راد مدیر عامل یک شرکت دانش بنیان ضمن اشاره به رفع نیاز کشور به اقلام امنیتی و هویتی اظهار داشت: در این شرکت محصولات هولوگرام در انواع متعدد با خصوصیت ضد سرقت تولید می شود. این هولوگرام ها می تواند با چاپ گرم تولید شود تا در زمان انتقال، قابل برداشته شدن و جعل نباشد.
وی اضافه کرد: این هولوگرام ها هم پای محصولات جهانی که در امنیت کاربرد دارند، درحال رشد است و کارآمدی و کیفیت آن سبب شده مورد استقبال قرار بگیرد.
زمانی تصریح کرد: تا قبل از ورود محصولات این شرکت به بازار کشور، هولوگرام های مورد نیازاسناد امنیتی مثل گمرک، شناسنامه ها، کارت های ملی و سایر اسناد، از کشورهای خارجی خریداری و استفاده می شد.
وی اظهار داشت: این محصول ایران ساخت با هدف رفع نیاز داخلی ساخته شده و برای اینکه از قابلیت ضد سرقت برخوردار باشد، مواد و لایه های زیادی به آن اضافه شده است.
مدیر شرکت با اشاره به اینکه هولوگرام ایران ساخت، نمونه مشابه داخلی ندارد و به صورت انحصاری توسط این شرکت دانش بنیان تولید می شود، اظهار داشت: این محصول به نحوی ساخته شده که جاعلان نتوانند آنرا تولید کنند چونکه از لایه های امنیتی زیادی برخوردار می باشد.


منبع:

1400/09/02
23:35:23
0.0 / 5
639
تگهای خبر: امنیت , فناوری , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
سی دس دریا