سی دی دریا
رئیس اتحادیه تولیدكنندگان و صادركنندگان تجهیزات پزشكی مطرح كرد؛

امکان راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی ایرانی در پاکستان

امکان راه اندازی خط تولید تجهیزات پزشکی ایرانی در پاکستان

به گزارش سی دی دریا نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی اظهار داشت: ایران می تواند با صادرات دانش فنی و قطعات مصرفی، تجهیزات پزشکی ایرانی را به پاکستان صادر کند.به گزارش سی دی دریا به نقل از مهر، رضا کمپانی نایب رییس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی امروز در مجموعه رویدادهای یکشنبه های صادراتی و نشست آنلاین با تجار پاکستانی که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: این اتحادیه صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی های تک را بر عهده دارد.
وی با اشاره به اینکه صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی به سه طریق انجام می شود، اضافه کرد: تولیدات محصولات ایرانی در کشور و صادرات به سایر کشورها، تولید در ایران و صادرات با سایر برندهای اروپایی و صادرات به کشورهای مختلف، صادرات دانش فنی و قطعات مورد نیاز از ایران به منظور راه اندازی خط تولید در آن کشور، از روش های صادرات تجهیزات و ملزومات پزشکی به شمار می روند.

کمپانی با اشاره به اینکه هر یک از دستاوردهای حوزه تجهیزات پزشکی که صادر می شوند مجوز صادرات و CE دارند، اظهار داشت: حدودا ۶۰ درصد صادرات تجهیزات پزشکی توسط شرکتهای اتحادیه تجهیزات پزشکی انجام می گیرد و این شرکتها هشتاد درصد از سهم بازار صادراتی را به خود اختصاص داده اند.
نایب رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی در مورد همکاری با پاکستان تصریح کرد: ما می توانیم از راه فروش دانش فنی و قطعات مورد نیاز تجهیزات پزشکی روش سوم صادراتی را در چارچوب همکاری با پاکستان در پیش بگیریم.

به قول کمپانی، این کشور می تواند فضای کاری، سرمایه گذار و نیروی انسانی را در اختیار شریک و تولید کننده ایرانی قرار دهد.

نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی اظهار داشت: هم اکنون ایران در ۶ کشور چک، بلاروس، ترکیه، عراق، مالزی و سوئد خط تولید تجهیزات پزشکی را راه اندازی کرده و سالهاست که محصول ایرانی را با همکاری این کشورها به تولید می رساند.

وی افزود: حالا از راه یکی از کشورها صادرات به پاکستان انجام می گیرد اما ما می توانیم از راه تهاتر بدون احتیاج به نقل و انتقالات مالی با این کشور همکاری داشته باشیم.

کمپانی افزود: ازاین رو لازم است برای پیش بردن اهداف و همکاری دو طرف، برنامه ای با حضور تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی ایرانی و سرمایه گذاران پاکستانی انجام بگیرد.

وی در مورد کیفیت و قیمت تجهیزات پزشکی ایرانی اظهار داشت: عموما این تجهیزات از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار می باشند. امیدواریم که روابط خوبی بین دو کشور ایران و پاکستان انجام بگیرد.


منبع:

1400/06/15
11:22:57
0.0 / 5
626
تگهای خبر: آنلاین , تجهیزات , فروش , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا