سی دی دریا
با حضور مدیران همراه اول؛

برگزاری نشست نقش تحول دیجیتال حوزه ICT و رسانه در آموزش مجازی

برگزاری نشست نقش تحول دیجیتال حوزه ICT و رسانه در آموزش مجازی

به گزارش سی دی دریا امروز در نخستین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال، نشست علمی نقش تحول دیجیتال حوزه ICT و رسانه در آموزش مجازی با حضور مدیران همراه اول برگزار می گردد.


به گزارش سی دی دریا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امروز سه شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۰ از ساعت ۱۴ تا ۱۵ نشست علمی «نقش تحول دیجیتال حوزه ICT و رسانه در آموزش مجازی» با حضور چهار نفر از مدیران همراه اول برگزار می گردد. این پنل با محور یادگیری الکترونیکی در نخستین جشنواره تهران دیجیتال با حمایت مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و عرضه آقایان مصطفی حیدرزاده بعنوان رئیس پنل و مدیرکل راهبردهای دیجیتال همراه اول، وحید شاه منصوری عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، سعید علی عسگری مدیرکل توسعه دانش و آموزش همراه اول و فرشید بهجت محمدی مدیرکل رسانه های نوین صدا و سیما به صورت آنلاین برگزار می گردد. شایان ذکر است، نخستین جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال به مدت ۹ روز از دوم شهریور شروع شده و تا یازدهم شهریورماه ۱۴۰۰، توسط مرکز فناوری های دیجیتالی دانشگاه تهران برگزار می گردد.
در جشنواره دانشگاه تهران دیجیتال تجربیات و آخرین دستاوردها و اقدامات دانشگاه تهران، حامیان و شرکتهای دانش بنیان در حوزه فناوری اطلاعات و یادگیری الکترونیک تبادل می شود. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این پنل به نشانی https: //event.ut.ac.ir/#/meetings/۱۱ رجوع کنند.


منبع:

1400/06/09
21:28:03
0.0 / 5
698
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
سی دس دریا