سی دی دریا
نتیجه جلسه بایدن با شركتهای فناوری؛

همکاری دولت و بخش خصوصی آمریکا برای نگارش خط مشی های امنیت سایبری

همکاری دولت و بخش خصوصی آمریکا برای نگارش خط مشی های امنیت سایبری

سی دی دریا: دولت آمریکا می گوید با شرکت های بزرگ فناوری و نیز مؤسسات مالی همکاری می کند تا خط مشی های جدیدی برای ارتقای امنیت دنیای فناوری ابداع شود.به گزارش سی دی دریا به نقل از یاهونیوز، جو بایدن رییس جمهور آمریکا روز چهارشنبه با برخی از مدیران ارشد شرکت های فناوری و دیگر بخش های این کشور دیدار نمود و طرفین در مورد نحوه همکاری دولت و بخش خصوصی برای غلبه بر چالش امنیت سایبری گفتگو کردند.
در این جلسه برخی از اعضای کابینه بایدن نیز حضور داشتند و شرکت های فناوری، مالی و مؤسسات ارائه دهنده خدمات زیرساختی و کلان در آمریکا متعهد شدند که کارهای بیشتری برای مقابله با تهدید فزاینده حملات سایبری در قبال اقتصاد آمریکا انجام دهند.
بایدن در قسمتی از این جلسه خطاب به حضار گفته است: دولت فدرال نمی تواند خود به تنهایی بر این چالش غلبه کند و شما از قدرت، ظرفیت و مسئولیت لازم برای این کار برخوردارید و من باور دارم که می توانید امنیت سایبری آمریکا را افزایش دهید.
کاخ سفید پس از برگزاری این جلسه مشترک اعلام نمود مؤسسه ملی استاندارد و فناوری آمریکا با شرکت کنندگان در این جلسه همکاری خواهدنمود تا خط مشی های جدیدی برای ایمن سازی حوزه فناوری و ارزیابی امنیت آن و همچون میزان امنیت نرم افزارهای منبع باز تدوین شود.


منبع:

1400/06/05
16:42:51
0.0 / 5
732
تگهای خبر: امنیت , خدمات , سایبری , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
سی دس دریا