سی دی دریا
از سوی شركتهای پخش موسیقی؛

شکایت از غول مخابراتی آمریکا به سبب نقض کپی رایت

شکایت از غول مخابراتی آمریکا به سبب نقض کپی رایت

برخی از شرکت های پخش موسیقی در آمریکا از غول مخابراتی این کشور موسوم به چارتر کامیونیکیشنز به سبب نقض کپی رایت شکایت کرده اند.به گزارش سی دی دریا به نقل از انگجت، این شرکتها معتقدند چارتر کامیونیکیشنز به شکلی آشکار و مکرر کپی رایت شرکت های پخش و توزیع موسیقی را نقض کرده است.
این دومین بار طی سالهای اخیر است که شرکت های پخش موسیقی چارتر کامیونیکیشنز را به سبب نقش کپی رایت تحت پیگرد قضائی قرار می دهند. آنان می گویند حدود ۱۵۰ هزار تذکر خودرا دراین زمینه برای یکی از زیرمجموعه های چارتر به نام اسپکتروم ارسال کرده اند که خدمات اینترنتی ارائه می دهد.
در این نامه های ارسال تذکر، آدرس های آی پی که بوسیله آنها نقض کپی رایت رخ داده نیز درج شده، اما شرکت چارتر نسبت به این موارد تذکر بی توجهی کرده است. شاکیان می گویند این شرکت چشمانش را بر روی موارد بارگذاری غیرقانونی فایل های موسیقی که بوسیله شرکت اسپکتروم رخ داده، بسته است. این شکایت موارد نقش کپی رایت از جولای سال ۲۰۱۸ تا به امروز را در بر می گیرد.
در قسمتی از دادخواست شرکت های موسیقی آمده است: چارتر باوجود دریافت هزاران مورد تذکر اصرار داشته که در حوزه کارهای غیرقانونی مشترکان خود کاری انجام ندهد. این در حالیست که چارتر برای پرداختن به موضوع بارگذاری غیرقانونی و گسترده محتوای دارای کپی رایت تعهد حقوقی دارد. این شرکت قبلاً هم به همین علت در سال ۲۰۱۹ مورد پیگرد قرار گرفته است.

1400/05/19
00:01:48
0.0 / 5
790
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا