سی دی دریا

مدرسه تابستانه فلسفه ذهن

مدرسه تابستانه فلسفه ذهن

مدرسه تابستانه فلسفه ذهن بمنظور برقراری تعامل بین رشته ای و آشنایی علاقمندان و پژوهشگران به ویژه دانشجویان پزشکی و علوم اعصاب با دانش علوم شناختی و فلسفه ذهن انجام می شود.به گزارش سی دی دریا به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، مدرسه تابستانه فلسفه ذهن به طور مجازی از هشتم شهریور ماه شروع و به مدت چهار روز ادامه دارد.
در مدرسه تابستانه فلسفه ذهن، دوازده موضوع همچون« علیت ذهنی »، «استدلال معرفت»، «نظریات این همانی»، «دیدگاه فلسفه اسلامی در مسئله ذهن – بدن»، «نظریات دوگانه انگاری جوهری و رفتارگرایی»و «نظریات محاسباتی ذهن و بدن مندی » توسط اساتید علوم شناختی و فلسفه تدریس و تشریح می شود.
دکتر مهدی هما زاده مجری این رویداد آموزشی اظهار داشت: مدرسه تابستانه فلسفه ذهن با هدف ایجاد انگیزه و علاقمندی میان دانشجویان و پژوهشگران در رابطه با دانش علوم شناختی و فلسفه ذهن و هوش مصنوعی برگزار می گردد که امید است سبب تقویت همکاریهای بین رشته ای در این دو حوزه شود.
وی افزود: بر طبق تفاهم درخلال ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی و وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در تیرماه، ۱۰ نفر از ظرفیت این مدرسه آموزشی برای دانشجویان رشته های پزشکی در نظر گرفته شده است.
به گفته وی در نیمه دوم سال جاری نیز مدرسه پاییزه فلسفه ذهن برای دانشجویان و علاقمندان به حوزه دانش علوم شناختی و فلسفه ذهن نیز انجام خواهد شد.

1400/05/11
12:22:56
0.0 / 5
496
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
سی دس دریا