سی دی دریا

كاركنان یك شركت تولیدكننده بازی در آمریكا تظاهرات می كنند

كاركنان یك شركت تولیدكننده بازی در آمریكا تظاهرات می كنند

به گزارش سی دی دریا کارکنان شرکت آمریکایی اکتیویژن بلیزارد تولیدکننده بازی های ویدئویی در اعتراض به بی توجهی مدیران این شرکت به مزاحمت های غیراخلاقی امروز تظاهرات می کنند.به گزارش سی دی دریا به نقل از انگجت، بیشتر از ۸۰۰ تن از کارکنان این شرکت هم روز گذشته به صورت مکتوب پاسخ اکتیویژن بلیزارد به دادخواست دادگاه در این حوزه را منزجرکننده و نفرت انگیز توصیف کرده بودند.
کارکنان این شرکت آمریکایی خواهان ارتقای شرایط کاری برای زنان و سایر گروه های حاشیه ای و در معرض خطر آزار و اذیت غیراخلاقی هستند.
هسته اولیه اعتراض خیابانی کارکنان اکتیویژن را ۵۰ نفر از کارکنان آن می سازند و انتظار می رود تعداد بسیار بیشتری به این تظاهرات ملحق شوند. مقرر است این تظاهرات در دفتر اصلی شرکت مورد اشاره برگزار گردد. با عنایت به شرایط کرونایی عده ای هم به صورت آنلاین در این تظاهرات شرکت می کنند.
سخنگوی تظاهرکنندگان از کارکنان این شرکت خواسته تا بدون واهمه در این اعتراض گروهی شرکت نمایند. به قول وی اکتیویژن باید از وادار کردن کارکنان مورد آزار به مصالحه خودداری کند و سیاست های استخدامی خویش را در آینده تغییر دهد تا شفافیت بیشتری داشته باشد.


منبع:

1400/05/08
12:23:10
0.0 / 5
640
تگهای خبر: آنلاین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا