سی دی دریا

كاركنان ای بی منتقدان این شركت را به قتل و شكنجه تهدید كردند

كاركنان ای بی منتقدان این شركت را به قتل و شكنجه تهدید كردند

یک زوج ساکن ایالت ماساچوست آمریکا شرکت ای بی را به دلیل آزار و اذیت های مداوم کارکنان این شرکت مورد پیگرد قضائی قرار داده اند.به گزارش سی دی دریا به نقل از رویترز، این زوج در خبرنامه آنلاین خود انتقادهایی را در مورد عملکرد «ای بی» منتشر نموده بودند. اما واکنش کارمندان «ای بی» به این انتقادها تند، غیرقانونی و غیراخلاقی بوده است.
بر اساس شکایتی که توسط این زوج در دادگاهی فدرال در بوستون مطرح شده، آنها به شکلی بی امان و مداوم مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند تا از انتقاد از «ای بی» در خبرنامه خود دست بردارند.
دیوید و اینا اشتاینر کارکنان و پیمانکاران «ای بی» را به تهدید به قتل، شکنجه، ترورکردن، تکه تکه کردن و ساکت کردن خود به دلیل انتشار اخبار انتقادی در مورد این شرکت متهم کرده اند.
این زوج در تابستان سال ۲۰۱۹ ایمیل ها و پیام های توئیتری تهدیدآمیز متنوعی دریافت کرده اند، به صورت مخفیانه از آنها جاسوسی دیجیتال شده و برای ترساندن و آزار آنها اقلامی همچون سوسک زنده، ماسک های خوک خونین، تاج گل مرگ، محتوای هرزه نگارانه و غیره به نام همسایگان به درب منزلشان ارسال شده است.
دادگاه در بررسی های خود هفت نفر را متهم کرده که از بین آنها پنج نفر به صورت قطعی محکوم شده اند. «ای بی» در واکنش به این رویدادها سوء رفتار برخی از کارکنان خویش را تأیید کرده و این اقدام را غلط دانسته است. «ای بی» ضمن ابراز تأسف از کوشش برای رسیدگی منصفانه و مناسب به این مورد اطلاع داده است.
زوج شاکی می گویند به دلیل این رفتارهای زننده گرفتار استرس ها و فشارهای فراوان روحی و روانی شده اند و خیلی از مشتریان خبرنامه خویش را هم از دست داده اند، چونکه آنها نگران بوده اند که قربانیان بعدی حملات و آزارهای کارکنان «ای بی» باشند. مقدار خسارتی که این افراد از «ای بی» طلب کرده اند، هنوز اعلام نشده است.


منبع:

1400/04/31
23:06:13
0.0 / 5
762
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
سی دس دریا