سی دی دریا

فراخوان جذب ایده های نوآورانه صنعت چسب منتشر گردید

فراخوان جذب ایده های نوآورانه صنعت چسب منتشر گردید

ستاد توسعه فناوری نانو فراخوان جذب ایده های فناورانه و نوآورانه حوزه صنعت چسب را برگزار می نماید.به گزارش سی دی دریا به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، برنامه چالش های فناوری و نوآوری با همکاری یک شرکت فعال در زمینه چسب چالشی برای ارائه ایده و محصول های فناورانه در رابطه با صنعت چسب برگزار کرده است.
علاقمندان می توانند حداکثر تا ۱۵ مردادماه، طرح مفهومی خودرا ارسال نمایند.
روند این چالش به صورتی است که در آخر مرحله اول طرح های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت کنندگان برتر (اعم از فرد یا گروه) جهت ساخت نمونه آزمایشگاهی از طرح خود وارد مرحله دوم چالش خواهند شد.
برگزیدگان مرحله نخست، سه ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی طرح خود، یک «نمونه آزمایشگاهی» مطابق با طرح اولیه خودرا طی مرحله دوم ارائه نمایند. در آخر مرحله دوم جهت انتخاب طرح برتر، مستندات فنی و اقتصادی و نیز نمونه آزمایشگاهی ارائه شده از طرف هر شرکت کننده توسط هیات داوران ارزیابی و برنده نهایی معرفی می شود.
هدف از برگزاری این چالش ارائه ایده‎ های فناورانه، نوآورانه و بدیع در زمینه چسب با خاصیت های «توجیه پذیری از لحاظ اقتصادی»، «تناسب با صنعت ایران»، «قابلیت صنعتی شدن (تولید انبوه)»، «دارابودن بازار مناسب (داخلی و صادرات)» است.

1400/04/10
13:45:02
0.0 / 5
622
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان سی دی دریا
سی دس دریا