سی دی دریا
در یك شركت دانش بنیان؛

سامانه های مانیتورینگ و كنترل هوشمند شرایط محیطی تولید شد

سامانه های مانیتورینگ و كنترل هوشمند شرایط محیطی تولید شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت سامانه های مانیتورینگ و کنترل آنها در کشور شدند.به گزارش سی دی دریا به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، مجتبی ایزدی مدیرعامل یک شرکت داشت بنیان در مورد محصولات این شرکت اظهار داشت: شرکت ما از سال ۱۳۸۲ فعالیت خویش را در پارک علم و فناوری یزد در زمینه طراحی و ساخت سامانه های مانیتورینگ و کنترل آنها شروع کرد و موفق به طراحی و ساخت سامانه های (BMS) و (EMS) مانیتورینگ شد.
وی اظهار داشت: ما پس از عضویت در پارک علم و فناوری، با حمایت صندوق نوآوری بعنوان شرکت دانش بنیان معرفی شدیم.
وی درباره محصول ساخته شده در این شرکت هم اظهار داشت: سامانه های مانیتورینگ این توانایی را دارد که کارهای مانیتور همه سیستم های کارخانه های داروسازی را انجام دهد. البته شرکت ما به صورت کلی در حوزه های بهداشت، درمان، کارخانه های داروسازی و مراکز مخابراتی (Data Center)فعالیت می کند.
وی این شرکت را از بزرگترین سامانه های یکپارچه کشوری BMS و EMS دانست و بیان نمود: ۴۰۰ شرکت، سازمان دولتی و خصوصی از مشتریان ما هستند. ما حدود ۵۰ حسگر در ۸۰ شهر کشور نصب و راه اندازی کرده ایم.
ایزدی در ادامه به تسهیلات دریافتی این شرکت از صندوق نوآوری و شکوفایی اشاره نمود و اظهار داشت: تنوع تسهیلات صندوق نوآوری برای ما خوب بوده است چون که توانستیم با کمک صندوق محصولات خویش را توسعه دهیم و این حمایت باعث شد تا در نمونه سازی با عنایت به حساسیت هایی که وجود دارد، با مشکل مواجه نشویم.
وی در مورد این که تولید محصولات مانیتورینگ چه میزان باعث اشتغالزایی در این شرکت شده است، اظهار نمود: تولید این محصولات باعث اشتغالزایی حدود ۴۵ نفر به صورت مستقیم و حدود ۳۰ نفر به صورت غیرمستقیم در کارگاه های الکترونیکی شده و جالب است که در شرایط کرونا که برخی شرکت ها کوچک شدند، شرکت ما گسترش پیدا کرد چون که سیستم مانیتورینگ جدی تر عمل کرد.
مدیرعامل شرکت در مورد رقابت و برابری محصول تولیدی شرکت با نمونه های مشابه داخلی و خارجی هم اظهار داشت: امروز متاسفانه پیمانکارانی که درحال ساخت کارخانه داروسازی هستند، با عنایت به درصد فاکتوری که دریافت می کنند، علاقه مند خریداری محصول خارجی با قیمت بالا هستند تا پورسانت خویش را دریافت نمایند، در حالیکه قیمت محصول ما یک چهارم مشابه خارجی است.
ایزدی درباره چشم انداز صادراتی این شرکت هم اظهار داشت: صادرات از اهداف اصلی ما امسال است که امیدواریم با حمایت صندوق نوآوری بتوانیم محصول خویش را به یکی از کشورهای همسایه صادر نماییم.


منبع:

1400/03/29
19:29:51
0.0 / 5
827
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
سی دس دریا