سی دی دریا

آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می نماید

آمازون در انبارهای خود از ربات استفاده می نماید

سی دی دریا: آمازون اعلام نمود در چهار انبار جدید کالای خود از ربات استفاده می نماید تا فرآیند نگهداری، شناسایی و خروج و ارسال کالا به مقاصد مختلف را تسهیل کند.به گزارش سی دی دریا به نقل از سی ان بی سی، فعالیت گسترده نیروی انسانی در انبارهای آمازون باعث افزایش نرخ جراحت و صدمه دیدگی در بین کارگران آمازون شده که این مسئله باعث اعتراض اتحادیه های کارگری و کارکنان آمازون شده است. از همین رو آمازون می خواهد به منظور کاهش این آمار از ربات استفاده نماید.
این شرکت وعده داده که تا سال ۲۰۲۵ میزان سوانح و صدمه دیدگی های نیروی کار را تا ۲۵ درصد کم کند و بدین منظور بیشتر از ۳۰۰ میلیون دلار برای اجرای طرح های افزایش ایمنی محیط کار در سال ۲۰۲۱ سرمایه گزاری نموده است.
دو ربات جدید شرکت آمازون ارنی و برت نام دارند و فعالیت ها و رفت و آمدهای آنها احتیاج به تحرک فیزیکی کارگران انبارهای آمازون را می کاهد. آمازون می گوید این ربات ها جایگزین نیروهای کار نمی شوند و در عوض به کارگران امکان می دهند تا تنها بر روی امور نیازمند به تفکر متمرکز شوند و احتمال مجروح شدن خویش را به حداقل برسانند.
ربات ارنی برای جابجا کردن و انتقال اقلام مختلف از قفسه ها و تحویل آنها به رانندگان برای رساندن به مقصد طراحی شده و استفاده از آن باعث صرفه جویی در زمان هم می شود. ربات برت هم که هوشمندتر است، می تواند با دریافت فرامین به سمت مقصد در یک انبار حرکت کرده و کالایی را تحویل گرفته و منتقل کند. برت توانایی حمل اقلام سنگین تری را دارد. آمازون همینطور درحال طراحی دو ربات دیگر به نامهای اسکوتر و کرمیت است.


منبع:

1400/03/24
22:52:18
0.0 / 5
766
تگهای خبر: آمازون , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
سی دس دریا