سی دی دریا

حضور شاتل موبایل در سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانك و بیمه

حضور شاتل موبایل در سیزدهمین نمایشگاه بورس، بانك و بیمه

سی دی دریا: شاتل موبایل با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، فناوری های جدید، راهکارها و محصولات سازمانی جدید خودرا به بازدیدکنندگان معرفی خواهدنمود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، شاتل موبایل با حضور در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، فناوری های جدید، راهکارها و محصولات سازمانی جدید خودرا به بازدیدکنندگان معرفی خواهدنمود.
این نمایشگاه از هجدهم تا بیست و یکم خرداد ۱۴۰۰ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد که شاتل موبایل نیز در سالن ۳۸ با معرفی محصولات خود در آن حضور دارد. بر طبق این گزارش، تعدادی از این محصولات و خدمات، برای نخستین بار در ایران از طرف شاتل موبایل ارائه شده اند.
شاتل موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور، برای نخستین بار در ایران از «سیم کارت هوشمند» رونمایی کرده است. سیمکارت هوشمند شاتل موبایل، با بهره گیری از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه ترین و با کیفیت ترین شبکه و آنتن موبایل موجود در هر منطقه، همیشه بهترین پوشش شبکه را انتخاب می کند.
یکی از راهکارهای جدید این اپراتور که در این نمایشگاه به بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد، سیمکارت با برند اختصاصی سازمان ها و شرکتها است. این راه حل امکانات تجاری جذابی همچون تبدیل نام شبکه به نام برند بدون نیاز به زیرساخت فنی و شبکه، اپلیکیشن و پنل های اختصاصی مدیریت حساب سیمکارت، امکان تخصیص بسته های سازمانیِ شخصی سازی شده به سطوح مختلف کارکنان و تجهیزات و بسیاری خدمات دیگر در اختیار سازمان ها و شرکتها قرار می دهد و در مدیریت هزینه های ارتباطی آنها بسیار مؤثر خواهد بود.
همچنین فناوری «موبایل کانکت» به عنوان تازه ترین تکنولوژی احراز هویت بوسیله سیمکارت، که برای نخستین بار در ایران، توسط شاتل موبایل و با همکاری پژوهشکده AICT دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده است در این نمایشگاه معرفی خواهد شد. صاحبان کسب وکار می توانند با سرویس APN-VPN شاتل موبایل، به عنوان تنها راه حل سازمانی همگرای خدمات ثابت و سیار در این نمایشگاه آشنا گردند که امکان ارتباط درون سازمانی بدون وابستگی به اینترنت را از یک بستر امن فراهم می آورد.
علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر درباب شبکه تلفن همراه شاتل موبایل با پوشش سراسری ۳G و ۴G/LTE با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می توانند به وب سایت www.shatelmobile.ir مراجعه کنند یا بوسیله شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ بصورت ۲۴ ساعته با کارشناسان فروش شاتل موبایل در ارتباط باشند.


منبع:

1400/03/18
22:12:51
0.0 / 5
732
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سی دس دریا