سی دی دریا
وزیر علوم در پیامی تاكید كرد؛

انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

انتقال دانش و فناوری حوزه لجستیك از دانشگاه ها به حوزه های تجاری

به گزارش سی دی دریا وزیر علوم اظهار داشت: دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشور تلاش بسیاری کرده اند تا دانش و فناوری حوزه لجستیک و زنجیره تأمین در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.به گزارش سی دی دریا به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، منصور غلامی در پیامی به دومین دوره جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین اظهار داشت: حوزه لجستیک و زنجیره تأمین بعنوان یکی از بسترهای موفقیت ساز در دنیا رشد پیدا کرده است.
وی اضافه کرد: امروزه رقابت شرکت ها و بنگاه های تجاری تنها بر مبنای معیارهای کیفی صورت نمی گیرد، بلکه زنجیره تأمین هم یکی از عوامل و عامل های اثرگذار آن است.
وزیر علوم تصریح کرد: در حوزه علم و فناوری تلاش زیادی صورت گرفته که با ایجاد تخصص در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین فناوری و دانش مرتبط در خدمت حوزه های تجاری قرار گیرد.
غلامی تصریح کرد: دانشگاه ها و مراکز علمی به لحاظ تحقیقات و تربیت نیروی انسانی می توانند در حوزه لجستیک و زنجیره تأمین نقش داشته باشند.
وی اظهار داشت: متخصصان و دست اندرکاران در رابطه با حوزه لجستیک و زنجیره تأمین باید تلاش کنند تا ارزش های نهفته این حوزه در سازمان های مختلف نهادینه شود.
وزیر علوم اظهار داشت: وزارت علوم آمادگی دارد که تعامل خویش را با نهادهای سیاستگذاری از راه جایزه ملی لجستیک و زنجیره تأمین ادامه دهد و از این طریق مشوق استعدادهای جوان و خلاق این حوزه باشد.


منبع:

1400/03/14
13:01:47
0.0 / 5
158
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
سی دس دریا