سی دی دریا
در حاشیه اینوتكس ۲۰۲۱؛

فناوری های آینده مورد بررسی قرار می گیرند

فناوری های آینده مورد بررسی قرار می گیرند

سی دی دریا: فناوری های آینده همچون علوم شناختی، بیوتکنولوژی، بیگ دیتا و…در حاشیه نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس مورد بررسی قرار می گیرد.به گزارش سی دی دریا به نقل از مهر، اکبر قنبرپور معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس در حاشیه نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس ۲۰۲۱ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هم اکنون ۱۸۰ غرفه مجازی و ۱۷۰ غرفه حضوری در نمایشگاه حضور دارند و تمام بازیگران اکوسیستم نوآوری در آن مستقر شده اند.
قنبرپور با اشاره به بخش استیج نمایشگاه اینوتکس امسال اظهار داشت: در این بخش موضوعات عمومی کسب وکار همچون رهبری تیم ها، محیط زیست، بین المللی شدن و مسایل تحریمها، پارادایم ذهنی مدیران، چالش های اکوسیستم و… مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
معاون توسعه نوآوری پارک فناوری پردیس با اشاره به بخش دیگری در نمایشگاه اینوتکس که مربوط به فناوری های آینده است اظهار داشت: بخش دیگری در نمایشگاه مختص فناوری های آینده است که شامل ۵G، بیگ دیتا، پردازش ابری، بیوتکنولوژی، علوم شناختی و …می شود.
قنبرپور افزود: در نمایشگاه امسال این فناوریهای آینده توسط متخصصان شرکت های دانش بنیان مورد بررسی قرار می گیرند.
وی اظهار داشت: بخش دیگر نمایشگاه پاویون زنان است که با همکاری معاونت علمی شکل گرفته و با موفق ترین زنان کارآفرین گفتگو می شود.


منبع:

1400/02/30
00:32:49
0.0 / 5
606
تگهای خبر: فناوری , مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
سی دس دریا